Dziś już poniedziałek 20 grudnia, za 4 dni Wigilia. A wielu z nas jeszcze nie ma gotowych prezentów świątecznych. W sklepach tłum osób, nerwowa atmosfera. Jednak jeśli jeszcze nie macie prezentu dla bliskich to nie panikujcie. Zawsze nawet z totalnie beznadziejnej sytuacji znajdzie się jakieś rozwiązanie. Specjalnie dla Was przez najbliższe 4 dni tyrendz.pl będzie publikować pomysły na prezenty dla najbliższych.  

Jeśli w Waszej rodzinie jest fan zegarków, to może warto zastanowić się nad kupnem jakiegoś oryginalnego czasomierza. Do takich zapewne można zaliczyć zegarki S.T.A.M.P.S. Cyferblat jets w kształcie znaczka pocztowego. aOstatnio ukazała się specjalna edycja z Tytusem. Prezent oryginalny i w przystępnej cenie. Za zegarek z paskiem zapłacimy około 200 złotych. 

Dla fanów telefonów komórkowych ciekawą propozycją może okazać się Samsung Corby. Telefon ten jest przede wszystkim ciekawy pod względem wizualnym ale również i posiada nie najgorsze parametry. Ciekawa kolorystyka przypadnie każdej młodej osobie do gustu. Dzięki specjalnym widgetom użytkowanie jest jeszcze prostsze niż dotychczas. Cena przystępna, za nowy telefon zapłacimy około 579 złotych. 

Dla fanów muzyki i designu obowiązkową propozycją są słuchawki firmy WESC. To co je charakteryzuje to przede wszystkim bardzo ciekawy wygląd zewnętrzny. Różne kształty i kolory sprawiają, że będziemy dużo bardziej oryginalnie wyglądać niż kiedykolwiek. W zależności od modelu słuchawek zapłacimy od 200 do nawet 600 złotych. 

Jest to tylko kilka propozycji na prezenty Bożonarodzeniowe. Już jutro na trendu.pl kolejna seria ciekawych podarunków pod choinkę!