Wigilia już za 2 dni. Każdy z nas zaczyna się stresować, że nie wybrał odpowiedniego prezentu dla swoich bliskich. Jednak nie ma co panikować, w końcu sklepy są teraz coraz dłużej czynne i zawsze można coś ciekawego zakupić. Jeśli jednak totalnie nie macie koncepcji ttrendu.pl przychodzi Wam z pomocą. 

Jeśli chcecie zakupić coś oryginalnego to warto zwrócić uwagę na szklanki Glasshine. Są to jedyne szklanki, które przy dotknięciu ręki zmieniają kolor. Idealnie będą pasować do nowoczesnego wnętrza. Poza tym świetnie wyglądają na imprezach. Dodatek ten nie jest drogi za zestaw 3 szklanek zapłacimy 120 złotych. Możemy je zakupić online na stronie: http://www.eng.glasshine.com/boutique/pl/

Jeśli jednak osoba której chcecie sprawić prezent jest fanem elektroniki i komputerów to warto zastanowić się nad zakupieniem netbooka Samsung n140. Niewielkich rozmiarów przenośny komputer zmieści się do każdej damskiej torebki. Elegancki design sprawia, że będzie pasować do młodej bizneswoman. Zaletą tego netbooka jest długi czas pracy baterii, około 11 godzin. Cena tego gadżetu to około 1500 złotych. 

Dla maniaków wirtualnej rozrywki warto zakupić jakąś konsolę do gier. Ciekawą propozycją może okazać się Nintendo Wii, które podczas świąt zintegruje całą rodzinę. Dzięki interaktywnym grom czas spędzony ''przed telewizorem'' będzie milszy niż kiedykolwiek. Za konsolę zapłącimy około tysiąca złotych. 

Już jutro kolejna cześć poradnika last minute. Tym razem nieco bardziej ekstremalna, bo do wigilii zostanie tylko 1 dzień!