Jeśli jeszcze nie macie prezentów świątecznych to nie ma co panikować. Wciąż jeszcze mamy jeden cały dzień aby wybrać odpowiednie podarunki dla najbliższych. Jedno jest pewne, nie możemy skorzystać już z promocji sklepów internetowych, gdyż żadna przesyłka do nas nie dotrze w ciągu 1 dnia. Jeśli jednak chcecie zakupić zarówno funkcjonalne jak i trendy prezenty przeczytajcie nasz poradnik prezentowy!

iPod- jest to gadżet który ucieszy nawet najbardziej wybredną osobę. Jabłuszkomania dotarła już do Polski i opanowała nasz kraj. iPody lubią zarówno młodzi jak i nieco starsi użytkownicy. Prezent spodoba się każdemu maniakowi gadżetów jak i osobie uzależnionej od mody. Cena nie jest oszałamiająca. iPoda kupimy już za 800 złotych.

Pupa kosmetyki- jeśli w waszej rodzinie jest osoba szczególnie zwracająca uwagę na swój wygląd, to na pewno ucieszy się z zestawu kosmetyków Pupa. Dostępne w różnych ciekawych i kolorowych zestawach wręcz zachęcają nas od używania ich. W zależności od tego co kupimy, zapłacimy od około 100 złotych wzwyż. 

Nokia N97 Mini- jest to telefon, którego głównym celem jest również być przenośnym komputerem. Oprócz dobrego odtwarzacza muzycznego, mamy bezpośredni dostęp do poczty i innych ciekawych bajerów. Cena dosyć wygórowana około 2,5 tysiąca złotych. 

Zegarek Swatch- zegarki są zawsze dobrym pomysłem na prezent. Przede wszystkim jeśli nam się nie spodobają to zawsze mamy okazję albo je wymienić, albo po prostu obdarować nimi kogoś innego. Jak co roku Swatch wypuszcza ciekawe kolekcje. W tym roku postawiono na znanych artystów, którzy zdecydowali się zaprojektować unikatowe zegarki. Kolekcja bardzo przyjemna i przy tym nowatorska. Za zegarki z kolekcji zapłacimy około 300 złotych. 

Jak widać, wciąż jest duża szansa, że kupimy interesujące prezenty dla naszych bliskich. Najlepiej pozostać spontanicznym i kierować się tym co w danym momencie nam się spodoba!