W dobie E300 i super fajnych pomarańczy, ulepszaczy i masła bez tłuszczu, to co naturalne stało się bezcenne. Na szczęście jest miejsce na mapie Warszawy, które wskrzesza dobrze pojęty, prawdziwy smak. Restauracja Porta 13, gdzie większość produktów opatrzona jest certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość i naturalność. Właśnie ten powrót do natury jest ideą Slow Food i nurtu LOHAS, polegającego na świadomym i przemyślanym dokonywaniu wyborów w kwestii jedzenia.

Restauracja dba o godne traktowanie producentów z krajów Trzeciego Świata. Serwowana herbata, kawa czy też gorąca czekolada pochodzą z upraw „Fairtrade - sprawiedliwy handel”. Przygotowana przez szefa kuchni bogata karta menu z pewnością zadowoli najbardziej wysublimowane podniebienia. Mistrz Jacek Szczepański gwarantuje ucztę smaków najwyższej klasy.

Eleganckie i niepowtarzalne wnętrza Porta 13 zostały zaprojektowane przez cenionych architektów, Izę i Marka Rapałło, tak aby spełnić oczekiwania klientów. Dzięki temu, że restauracja znajduje się na skwerku oddzielonym od głównej ulicy piękną, zabytkową kamienicą, można odnieść wrażenie, że jesteśmy w Rzymie a nie w Warszawie...

 

Porta 13 - restauracja Bio - relacja trendz TV - video