Zapraszamy do królestwa pięknych, niepowtarzalnych produktów galanterii skórzanej jakie oferuje sklep internetowy Portfelik.pl.

Portfelik.pl to sklep internetowy stworzony dla kobiet oraz mężczyzn pragnących wyróżnić się doskonałym stylem, elegancją oraz szykiem.

Sklep działa od marca 2007 roku, można powiedzieć, że jest już ukształtowanym sklepem, posiada doświadczenie niezbędne do sprawnego realizowania zamówień i obsługi po sprzedażowej. Czy udaje im się sprostać oczekiwaniom klientów? Hmm...zapraszamy na stronę sklepu, przekonajcie się jak piękne produkty oferują.

Od początku działalności najważniejsza jest dla nich obsługa klienta w pełnym tego słowa znaczeniu. Chcą być nie tylko miejscem, gdzie anonimowo można zrobić zakupy. Starają się doradzać, pomagać,  zaprzyjaźniać się z Klientem.

 

Sklep oferuje m.in. portfele, portmonetki, etui, teczki, bagaż podróżny, saszetki, paski, eleganckie upominki na każdą okazję oraz wiele innych produktów. Cały czas poszerza asortyment mając na uwadze sugestie i potrzeby  klientów. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku przygotowali nową ofertę dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.Każdego klienta traktują indywidualnie , gwarantują elastyczne warunki, dostosowanie oferty do potrzeb klienta oraz atrakcyjne ceny.

 

 

 

 

 

 

Gwarantują rzetelność, solidność i terminowość w realizacji zamówień, a także elastyczność w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy na  stronę oraz odwiedzenie profili na FB, NK, YT i czytanie ich bloga firmowego.

 

www.portfelik.pl

blog.portfelik.pl

http://www.facebook.com/portfelikpl

http://www.youtube.com/user/PLportfelik

http://nk.pl/#profile/36862267