Większość kobiet zwraca ogromną uwagę na torebki. To właśnie one są najważniejszą częścią naszej garderoby. Jednak bardzo często wydajemy sporo pieniędzy na designerskie torby nie zwracając przy tym uwagi na portfele. Tymczasem to właśnie portfel znacznie bardziej odzwierciedla nasz styl i osobowość. Przez to, że praktyczni cały czas siedzi w ukryciu torebek staje się bardziej personalny, ale również jest to najbardziej tajemnicza część damskiej garderoby. Najważniejsze, żeby był praktyczny i zmieścił wszystkie niezbędne nasze rzeczy. Jednak mówiąc o praktyczności nie możemy zapomnieć o jego designie. Wedle najnowszych trendów portfelowych w modzie liczy się prostota.

Na szczególną uwagę zasługuje portfel Ishigaki Stingray to co go charakteryzuje to przede wszystkim wysoka jakość materiałów i prosty ale zarazem ciekawy design. Zmieścimy w nim aż 16 różnych kart, do tego bez najmniejszego problemu będziemy mogli trzymać w nim gotówkę. Jednak zapomnijcie o specjalnej przegródce na bilon. W końcu skoro stać nas na portfel za 1147 dolarów nie możemy w nim trzymać bilonu, gdyż w żadnym wypadku to do niego nie pasuje. Do tego ta miękka i delikatna skóra...

Jeśli jednak szukacie czegoś w bardziej przystępnej cenie to na uwagę zasługuje portfel Solatina Apex Billfold. Jego uwagę przykuwa przede wszystkim bardzo ciepła barwa koloru ecru. Bez problemu zmieści się do niego 10 kard, do tego został on wyposażony w mini notatnik i specjalną przegródkę z zamkiem na bilon. Do tego wysoka jakość materiałów i przede wszystkim bardzo ciekawy design sprawia, że 150 dolarów wydaje nam się całkiem rozsądną ceną

Portfel Mayumi Hasegawa- jest przeznaczony dla mężczyzn. W końcu nie jedną kobietę może odstraszyć fakt, że jest on pokryty skórą węża. Jest to na pewno jeden z oryginalniejszych portfeli na świecie, Cześć zewnętrza jest pokryta skórą węża , natomiast wewnętrzna elegancką czekoladową skórą. To co go charakteryzuje to przede wszystkim zabawa wyrazistymi kolorami i różnorodnymi połączeniami ich. Jest to typowy męski portfel dostępny tylko z 3 przedziałami na karty. Z drugiej strony wielką jego zaletą jest posiadanie specjalnej przegródki na monety. Cena przystępna. W końcu 283 dolary za skórę węża nie wydaje się za dużo. 

Jak widać moda portfelowa również charakteryzuje się ciekawym designem i rozwiązaniami. A Wam jak podobają się portfele, czy kupilibyście któryś z nich, czy są może dla Was totalnie beznadziejne?