Zima to czas, kiedy nasza cera nagle traci blask, staje się bardziej sucha, szara i matowa. Często na ratunek przychodzą nam kryjące pudry, rozświetlające korektory i róże do policzków w żywych odcieniach. Warto zwrócić uwagę na najnowsze tendencje w makijażu, które stawiają na naturalność i przy pomocy kilku produktów wydobyć z naszej cery jej  piękno i blask.

Niezawodną broń w walce o świeżą i jednolitą cerę stanowią bazy rozświetlające, które pozwalają podkreślić naturalny kolor i blask naszej cery. Gruba warstwa pudru dobrze wygląda tylko przed kamerą i na zdjęciach. Na co dzień, zdecydowanie lepiej zrezygnować z kryjącego, ciężkiego podkładu i zainwestować w lekką, transparentną bazę, która otuli naszą skórę niczym niewidzialna poświata.

Zamiast kamuflować swoje naturalne atuty pod grubą warstwą pudru, warto postawić na naturalną, jednolitą i świetlistą cerę, bez niedoskonałości. Do tego wystarczy opalizujący cień, lekka kreska wzdłuż linii rzęs, delikatnie wytuszowane rzęsy i błyszczyk w naturalnym odcieniu. Nie pozwólmy wtopić się w szaro-burą aurę i zabłyśnijmy zdrowym, naturalnym blaskiem!

Autor: Sophie