Już w najbliższy piątek, sobotę oraz niedzielę (19-21.09) w CH Blue City w Warszawie odbędą się targi SHOP LOCAL! pod hasłem- 'Powitaj jesień w dobrym stylu!'. W wydarzeniu weźmie udział aż 50 projektantów i firm!


SHOP LOCAL! to niezwykła szansa, aby kupić rzeczy od polskich twórców, które na co dzień można dostać tylko w Internecie.
Przyjdź, porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę i upoluj wyjątkowe rzeczy.
Nie może Ciebie zabraknąć na tym wyjątkowym, modowym wydarzeniu!
SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających modę, a także ceniących sobie świadomą konsumpcję. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest oryginalna twórczość, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

SHOP LOCAL! to targi łączące modę, wzornictwo i asortyment dziecięcy.

DATA: 19-21 WRZEŚNIA /piątek-niedziela/

ADRES: CH BLUE CITY Al. Jerozolimskie 179 Warszawa

GODZINY: piątek-sobota 10.00-22.00, niedziela 10.00-20.00

PROJEKTANCI: Reykjavik District/ Animal bale/ Mint & Pepper/ Linka&co/ M'aime/ ToMoja Projekt/ SAVVY/ Fabryka Koloru/ Hultaj Polski/ Dear John/ Pracowania FIO/ Joann Grey/ Heartbeat/ kosmetyki DLA/ Nani Pracownia/ LA COCCO /MODERNTIME/ Clochee/ My Signature/ Beata Witosławska/ Po prostu/ Bucle/ MIASTOWA/ Szept M / Czary Maryś/ Lambear/ A'YA/La-Mia Collection/ FBK STUDIO MODY/ ANDO-ART/ KULKA/ REINKREACJA/ Invent-Art/ Kowalski/ cieplutkomi.pl/ Departament Twórczości/ BAG'S PHILOSOPHY/ Bubalove/ Brain Inside/ Maria Nowińska

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/611221682332870/