Amerykańska laureatka nagrody Grammy, piosenkarka pop i R&B, aktorka, producentka filmowa, aranżerka, autorka piosenek i była modelka. Idolka milionów ludzi, właścicielka jednego z najbardziej rozpoznawalnych i mocnych głosów na świecie .Powraca?

Po długiej przerwie w karierze, którą rzesze fanów na świecie uważały za jej koniec, Whitney Houston powraca w pełnej klasie. Menagerowie wokalistki oświadczają, że problemy małżeńskie i związane z nimi uzależnienie od narkotyków dobiegły końca, a kilkuletnia kuracja odwykowa zakończyła się powrotem piosenkarki do równowagi.

Świadectwem tego jest światowa premiera nowej płyty Whitney Houston ' I Look To You' zaplanowana na 31 sierpnia, 2009r. nakładem Arista Records / Sony Music Entertainment. 
Rozgłos jaki zyskała wieść o powrocie bogini muzyki pop do show biznesu pozwoliła menagerom wokalistki podjąć decyzję o zminimalizowaniu kosztów na reklamę nowej płyty. Uznali oni, że nazwisko Houston i jej dotychczasowa kariera są najlepszą wizytówka piosenkarki.
Mieli oni rację. Miliony fanów czekały na płytę już na parę miesięcy przed jej ukazaniem się, a sklepy internetowe wprowadziły zamówienia na nią z dużym wyprzedzeniem.

Wiele z nowych kawałków można już znaleźć na stronie www. youtube.com, gdzie dziesiątki komentarzy pod singlami piosenkarki pokazują, jak powrót księżniczki ballad jest wyczekiwany