Sezon wiosna lato 2012 będzie sezonem premierowym nowej marki stworzonej przez światowej sławy projektantkę EVA MINGE oraz markę ESOTIQ. EVA MINGE to ekskluzywny Dom Mody, którego znakiem rozpoznawczym są kolekcje pret- a- porter de Luxe. Marka istnieje od 20 lat osiągając sukcesy w kraju, jak również na rynku międzynarodowym. Dzięki swojej niepowtarzalności w kreowaniu kolekcji Eva Minge jest rozpoznawalna na całym świecie. Esotiq to ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji bielizny, strojów kąpielowych i outwerów. Swoje wierne klientki marka posiada w Europie środkowej i wschodniej. Współpraca producenta bielizny z projektantką ma charakter długofalowy, pierwsza kolekcja pod wspólnym szyldem EVA MINGE & ESOTIQ została zaprezentowana podczas Mercedes Benz Fashion Week w Nowym Yorku we wrześniu 2011.

Kolekcja EVA MINGE & ESOTIQ została w całości zaprojektowana przez projektantkę. Składa się z modeli outwearowych, bielizny i strojów kąpielowych. Wszystkie modele można ze sobą łączyć i nosić wymiennie, dana rzecz może być traktowana jako bluza lub sukienka w zależności od sposobu noszenia. Ze stroju kąpielowego po założeniu tuniki robi się elegancka kreacja na wieczór, a bluzie charakteru nadadzą zmysłowo wystające kolorowe ramiączka bielizny. Wielofunkcyjność modeli pozwala na zabawę modą i tworzenie wciąż nowych zestawień.

Inspiracją kolekcji wiosna lato 2012 MINGE & ESOTIQ był komfort, przyjemność i uczucie relaksu jakiego doznają kobiety korzystając z usług Spa & Wellness. Modele linii outwearowej cechuję ogromna wygoda i przyjemność użytkowania, do jej stworzenia projektantka zastosowała najwyższej jakości europejską wiskozę. Niepowtarzalność projektów zapewnia niestandardowe wykorzystanie zamków. Klasycznego marynistycznego charakteru kolekcji nadają kolory: krem z czernią oraz złoto łączone z granatem jak również obficie stosowne biało-czarne pasy. Kolekcja outwearowa, jest integralną częścią, głównej kolekcji projektantki pret-a-porter.

Linia bielizny EVA MINGE & ESOTIQ to prawdziwe cudo technologiczne: Składa się z modeli staników przepływowych dostosowujących się do kształtu piersi, bielizny bezszwowej oraz modowych modeli w kolorach złoto-czarnych i czarno-czerwonych wykonanych z najwyższej jakości delikatnych koronek

Stroje kąpielowe EVA MINGE & ESOTIQ są koncepcyjnym uzupełniłem linii outwearowej. Dominuje w nich kolor czarny oraz czerń łączona z bielą. Elementem nadającym niepowtarzalnego charakteru stroją kąpielowym są zamki, kamienie ozdobne i złote akcesoria. Stroje zostały uszyte z włoskich atestowanych materiałów.

EVA MINGE & ESOTIQ to nowa marka, w której doskonałe wzornictwo, konstrukcja oraz jakość będą osiągalne w średnim sektorze cenowym. Kolekcja Wiosna/Lato 2012, dostępna będzie w sieci wybranych salonów ESOTIQ oraz salonach EVA MINGE w Polsce i na świecie.