Tak, tak drogie panie – nareszcie starania naukowców o to, by nasze uda i pośladki wyglądały zawsze powabnie, przyniosły oczekiwany efekt. Grupa polskich specjalistów pracujących nad sposobami zwalczenia rozstępów wygenerowała kosmetyk, zasługujący na miano cudu. Aktywny Kolagen Naturalny Inventia według opinii użytkowniczek zdaje się być tym, na co tyle oczekiwałyśmy.

Wyjątkowa skuteczność naturalnego kolagenu w walce z rozstępami związana jest z leczeniem przyczyn ich powstawania. Rozstępy pojawiają się na skutek zerwanych lub naderwanych włókiem kolagenowych, odpowiedzialnych za elastyczność, napięcie i  jędrność skóry. Wszelkie osłabienia włókien kolagenowych prowadzić mogą do powstania rozstępów. Dlatego w walce z nimi najważniejsze jest wzmocnienie włókien kolagenowych, co zrobić można nie tylko wstrzykując kolagen, ale właśnie dostarczając go skórze z zewnątrz.
Aktywny Kolagen Naturalny Inventia zawiera kolagen uzyskany z naskórka ryb, bardzo podobny do kolagenu ludzkiego. Produkt ten pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu, a co za tym idzie – czyni skórę gładką, nawilżoną i jędrną. Naturalny kolagen cieszy się pozytywnymi opiniami zarówno znanych dermatologów, jak i użytkowniczek – chwalą go sobie za znakomite efekty, widoczne wygładzenie i spłaszczenie zmarszczek oraz niemal calkowitą regenerację skóry objętej rozstępami.
Jedynym minusem produktu i zarazem powodem jego niewielkiej popularności  jest  jego cena – za opakowanie 30ml trzeba zapłacić ok. 140 zł, za 100ml – 300 zł. Bez wątpienia warto jednak zainwestować w ten produkt – efekty użytkowania porównywalne są do drogich zabiegów w salonach kosmetycznych, a opinie użytkowniczek pozbawione są jakichkolwiek negatywów. Słowem – satysfakcja gwarantowana!