Nowy spot linii lotniczych Emirates zachęca do wizyty w Dubaju, najbardziej ekcytującej metropolii współczesnego świata. Rekomendacja do odwiedzenia fascynującego miasta i zachęta do lotu najlepszymi liniami świata wychodzi od  międzynarodowego zespołu firmy.

Podróż życia liniami Emirates to zupełnie nowa jakość i doświadczenie, którego nie oferuje nikt inny.

Nie dość że będziecie obcować z luksusowym wyposażaniem samolotów, spotka was serwis najbardziej otwartych i kompetentnych pracowników, którzy posługują się perfekcyjnym angielskim.

To zespół, który połowę życia spędza na pokładzie samolotu linii Emirates i dzieli się swoim entuzjamem z gośćmi pokładowymi.

Pracownicy są tak zadowoleni z warunków i jakości życia w Dubaju oraz pracy w Emirates, że zachęcają innych mieszkańców globu do dołączenia do firmy.

Jeżeli  jesteście zapracowanymi biznesmenami i nie szukacie nowych możliwości zarobkowych, koniecznie wybierzcie się do Dubaju. Miasto, które powstało na pustyni, cieszy swoich mieszkańców najbardziej spektakularną architekturą i nowymi technologiami oraz stylem życia i otwartością, której nie znajdziecie nigdzie indziej.

Spot, prezentowany poniżej, oddaje entuzjazm zespołu Emirates i klimat najbardziej dynamicznego miasta współczesnego świata, którym jest Dubaj.

Video: