Pragniesz zmienić design swojego mieszkania, domu, biura? Najnowszym trendem w dekoracji wnętrz jest wykorzystanie potencjału artystycznego zdjęć. Dawniej mecenat sztuki obejmował malarstwo i rzeźbę, dziś przyszła kolej na fotografię. Na rynku jest dostępnych wiele zdjęć, ale bank zdjęć autorskich Agnieszki i Włodka Bilińskich proponuje coś zupełnie wyjątkowego. Wybór fotografii z luksusowej limitowanej serii z autografem, spotkanie z twórcami  i poznanie historii wybranego obrazu sprawia, że nie stajesz się posiadaczem anonimowego zdjęcia, a kolekcjonerem prac znanych fotografików, autorów ponad 40 albumów i książek o Polsce, naturze i podróżach.

Tematyka zdjęć jest szeroka. Znajdziesz u Bilińskich: romantyczne zaułki miejskie, detale architektury, odbicia  w szybach i wodzie, nastrojowe parki, drzewa, kwiaty, bukiety , krople rosy, szrony i ulotne mgiełki, zbliżenia natury, dzikie zwierzęta, domowe zwierzaki, świetliste świty i dynamiczne zachody słońca, ptaki, gady, latarnie morskie, żeglarskie klimaty, morskie pejzaże, góry, wodospady, jeziora i rzeki, kapliczki przydrożne i stare chaty….W kolorze i czarno-bieli. Jeśli chcesz, twórcy pomogą Ci osobiście w wyborze zdjęć pasujących tematycznie i kolorystycznie do Twojego wnętrza.

Zdjęcia można prezentować na różny sposób: jako oprawione w ramę odbitki, w formie fototapet,  a nawet  przenosząc je  na płótno i  tworząc kolekcję obrazów.

Możliwe jest także otrzymanie konkretnych fotografii na wyłączność dla wybranego sposobu ich prezentacji w Twoim wnętrzu! To oferta TOP EXCLUSIV! Świadomość, że jesteś właścicielem jedynego takiego obrazu na świecie daje olbrzymią satysfakcję, nieprawdaż?

I kolejna ekskluzywna propozycja! Mogą  specjalnie dla Ciebie zrobić autorski  kalendarz, a nawet album z tych zdjęć, które sam im wskażesz. Będziesz jedynym posiadaczem takiego zestawu zdjęć Agnieszki i Włodka Bilińskich, bo sam go stworzysz!

Zostań kolekcjonerem fotografii Agnieszki i Włodka Bilińskich!

Agnieszka i Włodek Bilińscy.

www.photovoyage.pl

+ 48 501 225813

a.w.bilinscy@photovoyage.pl