Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni bardzo rzadko sprawdzają się w pracach domowych. Nawet jeśli coś wymaga męskiej ręki, musi odczekać, aż będzie to już naprawdę niezbędne do wykonania.

Większość kobiet najprawdopodobniej się zaśmieje na myśl, że panowie mogliby w domu wykonać tak znienawidzoną i kobiecą czynność jak robienie prania. Ale oto pojawiła się nadzieja, pralka Hoover DYN 8146 PB, która została stworzona z myślą o mężczyznach. Jest właściwie bardziej gadgetem niż urządzeniem AGD, a jej design sprawia, że żaden prawdziwy facet nie przejdzie obok niej obojętnie. Wyświetlacz LCD i dotykowy panel nie pozwolą uniknąć kontaktu z praniem żadnemu miłośnikowi gadgetów.

Jednak wygląd tej pralki to nie wszystko, jej funkcje mają sprawić, że zawojuje męski świat. Programy będą dopasowywać się same, dobiorą odpowiednią ilość wody, określą obroty i czas prania, wystarczy jedynie określić rodzaj tkaniny i stopień jej zabrudzenia. Kolejna funkcja wydaje się być wręcz stworzona dla singli. Co by o pralce nie powiedzieć, nie wyprasuje za nas rzeczy, jednak funkcja łatwego prasowania sprawia, że odzież jest mniej pognieciona. Inne przydatne właściwości to program do prania koszul, czy program do lekko zabrudzonych rzeczy sportowych.

Wszystko wskazuje na to, że Panowie powoli zaczną wkraczać w domowe obowiązki, a co więcej, zaczną to robić z przyjemnością.