Pomimo niekorzystnej pogody i siarczystego mrozu, 3 lutego o godzinie 20:00 we wnętrzach hali SOHO Factory, odbyła się prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013 dla Fundacji: Podziel się sercem.

Prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013

Goście, którzy przybyli na prapremierę przywitani zostali przez ubrane w kreacje Michała Starosta przedstawicielki organizatora. Muzyka Bartosza Dziadosza, która została przygotowana specjalnie na ten event w doskonały sposób dopełniała backstage-owy klimat z sesji zdjęciowych Kalendarza. Nieoświetlone jeszcze 13 dwumetrowych kart w tajemniczy sposób zdobiły całą ścianę. Zieleń i kwiaty FABRICA de PASJONE, nastrojowe oświetlenie oraz wspaniały poczęstunek „Catering Feel the taste” dopełniały całości.

O godz. 21:00 prowadzący Bartek Osumek przywitał gości przedstawiając sponsora Bar&Restaurant 99, partnerów oraz patronów medialnych. Lidia Skuza - przedstawicielka Fundacji podziękowała projektantom  oraz realizatorowi pomysłu Agencji JOOST.  Gromkie brawa za serce włożone przy realizacji zdjęć  otrzymali: fotograf Bartek Sejwa, wizażystka Ewa Krajewska-Wojtulewicz oraz fryzjerka Ewa Pieczarka.
Poproszona na scenę muza Kalendarza Magda Panasiuk/JOOST Agency, ubrana w piękną suknię Plicha wraz z prowadzącym dokonała oświetlenia 17 metrowej ściany fantastycznych zdjęć.

Na każdej z kart wydrukowanych przez drukarnię Carpe Diem mogliśmy podziwiać projektanta/projektantów z Magdą w ich kreacjach.
Zdjęcia oddają klimat projektantów, ich osobowości oraz relacji z modelką. To niewątpliwie fantastyczna podróż przez emocje, piękno i sztukę.  Każdy odnajdzie w tym kalendarzu swoje miejsce, uroczą przystań,  która będzie mu bliska, pozna część sztuki, którą pokocha.
Jedno jest pewne, warto mieć ten kalendarz w swoim domu, w swoim pokoju, w miejscu swojej pracy - warto by być blisko z tą sztuką, by co miesiąc od Dnia Dziecka odkrywać w nim nowe emocje.

Wkrótce odbędą się licytacje Kalendarzy z autografami wszystkich projektantów.
Już dziś można zobaczyć i kupić ten wyjątkowy kalendarz rozpoczynający się od 1 czerwca 2012 roku klikając na baner „kup/licytuj” na stronie:
http://www.joost-agency.com/pl-pl/LICYTUJ.html

Anna Piszczałka na premierze Kalendarza JOOST

na zdjęciu: Ania Piszczałka

Kalendarz JOOST 2012/2013

Magda Panasiuk

na zdjęciu: Magda Panasiuk (modelka Joost Agency) 

Prapremiera kalendarza

fot. Lounge Magazyn

Goście na prapremierze kalendarza JOOST

fot. Lounge Magazyn

na zdjęciu: Magda Panasiuk, Ula Zawadzka, Darek Wieteska

Kalendarz JOOST 2012/2013

na zdjęciu: od lewej Monika Szal (prezes Fundacji Podziel się Sercem) , Sandra Brudzińska (Local Booker w Joost Agency), Magda Panasiuk (modelka Joost Agency), Monika Panasiuk, Monika Guzińska (właściciel Joost Agency), Ula Zawadzka i Darek Wieteska (aktor)