Święta coraz bliżej, a Ty dalej nie wiesz co kupić swojemu partnerowi, bratu lub tacie? Postaramy się przedstawić różnorodnie propozycje prezentów dla prawdziwych facetów.

Każdy mężczyzna musi mieć zegarek. A czy jest bardziej męski i wytrzymały zegarek niż Casio G-Shock? To prawdziwa klasyka gatunku – odporny na upadki, wstrząsy, przeciążenia i wibracje.Idolem każdego mężczyzny lubiącego przygody i wyprawy na łono natury jest Bear Grylls. Zatem krzesiwo sygnowane nazwiskiem gwiazdy survivalu musi być wymarzonym prezentem. Kompaktowe, wodoszczelne, podstawowe narzędzie przetrwania. Produkt jest zwycięzcą plebiscytu Męska Rzecz 2011 w kategorii Hobby i sport.
Innym popularnym hobby wśród mężczyzn jest fotografia. Idealnym prezentem dla łowcy chwil będzie Kubek Obiektyw. Wykonany z tworzywa sztucznego z wiernie oddanymi detalami.Mężczyzna powinien mieć silne ręce, bez dwóch zdań. Polecamy zabawkę i urządzenie treningowe w jednym – Powerball.  Doskonale wzmacnia siłę przedramion, nadgarstków, palców i chwytu. Chociaż tak naprawdę znakomicie nadaje się do turniejów w biurze - po prostu pokaże kto jest najsilniejszy i najszybszy.Pozostając w temacie biura…koszula musi być nienaganna. Pomoże w tym etui na koszulę Shirt Shuttle. Pozwala transportować swoje koszule bez obawy o zagniecenia. Idealny produkt na wyjazdy szkoleniowe lub dla osób dojeżdżających do pracy rowerem.A po pracy? Zabawa! W każdym mężczyźnie jest trochę dziecka. Który z nich nie chciałby wcielić się w rolę pilota helikoptera? Nic prostszego. Wystarczy obdarować wybrańca helikopterem żyroskopowym Syma S032G. Intuicyjna obsługa, regulacja trymera i duża odporność na uderzenia.Dla bardziej wymagających fanów pilotażu powstał Parrot AR Drone. Genialny helikopter sterowany za pomocą smartphona (z systemem Android lub iOS). Dwie kamery przesyłają obraz bezpośrednio na ekran smartphona.  Do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Nominowany w plebiscycie Męska Rzecz 2011.Wszystkie produkty prezentowane w artykule dostępne w sklepie www.toys4boys.pl