Jeśli interesują Was nowości wydawnicze związane z wirtualną rozrywką to postanowiliśmy przedstawić Wam najciekawsze premiery miesiąca.  Trzeba przyznać, że już przed wakacjami pojawi się parę interesujących gier na które warto zwrócić uwagę.

Indiana Jones and the Staff of Kings
Słynny awanturnik I poszukiwacz przygód powraca w zupełnie nowej odsłonie. Cała akcja rozpoczyna się w Chinach. Jak przystało na prawdziwego poszukiwacza przygód odwiedzimy bardzo wiele ciekawych lokacji i zasiądziemy za sterami najróżniejszych maszyn. Gra warta uwagi szczególnie dla osób lubiących klimaty Tomb Raider w damskiej odsłonie.

Anno 1404
Klasyczna gra strategiczna powraca w zupełnie nowej odsłonie audio-wizualnej. Tym razem przeniesiemy się do XV wieku i do niezwykłego świata orientu. Oprócz tradycyjnego już budowania obiektów naszym zadaniem będzie również zmaganie się z różnymi problemami ekonomicznymi jak i dyplomatycznymi. Gra spodoba się wszystkim fanom strategii jaki nowicjuszom, którzy dopiero wchodzą w zaawansowany świat wirtualnych strategii.

Ghostbusters: The Video Game
Jeśli jesteście fanami serii filmów o łowcach duchów, to warto zastanowić się nad zakupem gry o takim samym tytule. Typowa gra akcji w której sterujemy postacią z perspektywy trzeciej osoby. Idealna dla wszystkich osób chcących przeżyć bardziej interaktywnie przygody łowców duchów!

Guitar Hero: Greatest Hits
Jeśli jesteście fanami gier muzycznych to jest to tytuł obowiązkowy dla Was. Dostaniecie 48 wyjątkowych piosenek, co więcej dzięki specjalnym narzędziom sami będziecie mogli stworzyć najróżniejsze piosenki. Dostosowanie poziomu trudności sprawi, ze nawet nowicjusze bez najmniejszego problemu będą mogli się świetnie bawić!

Overlord II
Jest to kolejna odsłona ciekawej gry, w której przyjdzie nam się wcielić w złą postać. Cała akcja jest bardzo podobna do tej z pierwszej części. Z ta różnicą, że mamy doczynienia z bardziej dopracowaną grafiką. Musimy pamiętać o naszych podwładnych, którzy mogą nas doprowadzić albo do zwycięstwa albo do totalnej klęski.

Jak widać czerwiec zapowiada się bardzo ekscytująca pod względem premier dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zakupić chociaż jeden z wyżej wymienionych tytułów!