PREMIERA: Perfekcyjny Piotruś
Od 8 maja w weekendy o godz. 14.00 i 20.00 


Peter Ishkhans zwykł mawiać: „Zmień swój wygląd, zmienisz swoje życie!” Jego zdaniem, ta zasada sprawdza się w każdych okolicznościach. Ten popularny ekscentryczny stylista fryzur i odnoszący sukcesy biznesmen wierzy, że posiada magiczną moc. Co tydzień Peter odwiedza jedną firmę, która potrzebuje pomocy, i całkowicie ją odmienia. Czy nowe drzwi do sklepu i nowa sukienka właścicielki mogą sprawić, że interesy zaczną iść lepiej? Czy kolory logo mogą decydować o powodzeniu biznesowego przedsięwzięcia?


PREMIERA: Cofnąć czas
Od 16 maja w weekendy o godz. 6.00 i 17.00
Co za dużo, to niezdrowo... 
Żyjemy w społeczeństwie, w którym alkohol, narkotyki i zła dieta stają się coraz powszechniejsze. Ten serial zabiera młodych ludzi w niezwykłą podróż do wnętrza własnego ciała, dzięki czemu dowiadują się, jaką krzywdę wyrządzają samym sobie. Uczestnicy będą poddawani testom, próbom i działaniu różnych bodźców, aby przekonali się, że hulaszczy styl życia przynosi ich zdrowiu wiele szkód. 


PREMIERA: Dzieciaki z okładki
16 maja, w niedzielę o godz. 22.00

Każde z rodziców uważa, że jego dziecko jest piękne. Dziecięce twarze naprawdę dobrze się sprzedają. Agencje dla małych modeli i modelek to intratny biznes w Wielkiej Brytanii. Rocznie dzieci reklamują produkty warte ponad trzy miliardy funtów. Co sprawia, że matki decydują się oddać swoje dzieci w szpony tej bezlitosnej branży? Ten poruszający film opowiada historie dzieci i rodziców, którzy chcą stać się częścią tego dochodowego przemysłu.

PREMIERA: Moja wielka fajna impreza
Od 20 maja, w czwartki i piątki o godz. 8.00 i 16.00 oraz w weekendy o godz. 19.00


Urodziny pięciolatki? Zaręczyny? Przyjęcie z okazji chrztu żołnierza na przepustce? Rozwodu? Halloween? Nasi specjaliści – doświadczeni i obdarzeni nieposkromioną wyobraźnią organizatorzy imprez i eventów – są w stanie zorganizować każde party. I każde będzie wystrzałowe! Na to liczą bohaterowie programu, którzy zgłaszają się do fachowców z prośbą o pomoc w organizacji zabawy. W każdym odcinku towarzyszymy przygotowaniom do innej imprezy, a nasi specjaliści prześcigają się w pomysłach, by zaskoczyć i zachwycić jej uczestników