Colin i Justin – projektanci wnętrz i prezenterzy telewizyjni, którzy zasłynęli dzięki imponującym przemianom domów wielu osób – podjęli największe jak dotąd wyzwanie w historii swoich programów. W ciągu zaledwie ośmiu miesięcy chcą odnowić podupadłe osiedle mieszkaniowe w Glasgow i spróbują tego dokonać, mając do dyspozycji najmniejszy budżet, jaki kiedykolwiek otrzymali. 

Z wielkimi planami, ale przy bardzo ograniczonych środkach Colin i Justin postarają się całkowicie zmienić wygląd osiedla. I nie chodzi tylko o stronę wizualną. Muszą oni także sprawić, by mieszkańcy osiedla poczuli się dumni z tego, że tam mieszkają. Nie będzie to jednak takie proste. Nasi bohaterowie będą usiłowali nauczyć mieszkańców nawet tego, by nie traktowali klatki schodowej jak publicznej toalety. Spróbują również zebrać odpowiednią sumę pieniędzy na stworzenie na osiedlu młodzieżowego domu kultury. Przekonajmy się, czy nie porywają się z motyką na słońce...PREMIERA: W dobrym stylu
Od 10 kwietnia w weekendy o godz. 7.30 i 18.30

Seria w pełni poświęcona sztuce, architekturze, fotografii i modzie. Co tydzień zabiera widzów za kulisy pokazów kolekcji międzynarodowych projektantów i na plany najważniejszych sesji fotograficznych oraz pozwala poznać szczegóły historii z pierwszych stron gazet ze świata mody i projektowania. W dobrym stylu ukazuje świat mody i sztuki – od hucznych obchodów 60-lecia Diora w Wersalu, po ostatnią kolekcję Beyoncé, którą piosenkarka zaprezentowała w Toronto.


PREMIERA: Ulecz dom, ocalisz duszę
Od 16 kwietnia w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00


Czy domowe kłótnie może wywoływać niewygodne ustawienie mebli lub brzydki kolor ścian? Ekspert do spraw związków międzyludzkich oraz przedsiębiorca budowlany pomagają rodzinom poprawić wzajemne relacje poprzez stworzenie im nowych przestrzeni mieszkalnych. To bardzo pokrzepiający i optymistyczny serial. Członkowie każdej z przedstawionych w nim rodzin uczą się, jak zgodnie żyć w nowych, bardziej dopasowanych do potrzeb mieszkańców wnętrzach i jak okazywać sobie nawzajem miłość. 

PREMIERA: Łowczynie duchów
Od 30 kwietnia w każdą środę i piątek o godz. 21.30


Jackie Dennison i Alison Wynne-Rider są mediami. Spędzają całe dnie i noce na wskazywaniu zbłąkanym duszom właściwej drogi…

W tym sezonie będzie więcej duchów niż kiedykolwiek, a Jackie i Alison wykorzystają swoją wiedzę i poczucie humoru do tego, by przepędzić kłopotliwych gości z domów i siedzib firm. Są nieustraszone i chętnie podejmują się nawet najbardziej przerażających wyzwań. Nigdy nie wiedzą wcześniej, co je czeka. Muszą polegać na własnych przeczuciach i duchach przewodnikach, aby osiągnąć zamierzony cel.

Właściciele domów i przedsiębiorcy doświadczają prawdziwej huśtawki emocjonalnej, gdy w ich budynkach zostanie stwierdzona obecność ducha, któremu trzeba pomóc wrócić do świata zmarłych.

Czasami mają do czynienia z duchem zmarłego ukochanego, a czasami – ze złą, agresywną zjawą, która chce przekazać żyjącym jakąś wiadomość. Bez względu na to, na czym polega ów paranormalny problem, Jackie i Alison stawią mu czoło i znajdą skuteczne rozwiązanie!