Mikołaj już za ponad tydzień. Dlatego najwyższa pora zastanowić się nad prezentami dla naszych bliskich. Jeśli macie wśród swoich znajomych bądź wśród rodziny fanów iPoda to wybór preznetu nie powinien sprawić Wam najmniejszego problemu. Każdego iPodmaniaka ucieszy każdy najmniejszy gadżet związany z ich odtwarzaczem muzycznym. Specjalnie dla osób panujących zakupy związane z iPodem trendu.pl przygotowało listę najciekawszych gadżetów wartych uwagi. Jeśli i Wam się spodobały to nie czekajcie tylko zacznijcie pisać listy do Świętego Mikołaja, w końcu zostało tylko 1,5 tygodnia!

Skiny- są to ubranka dla naszego iPoda. Można to interpretować w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ostatnio w Media Markt pojawiły się ubranka przypominające bluzy i sweterki dla naszego iPoda. Jeśli jednak uważacie, że jest to nieco za bardzo pojechanie to możecie zaopatrzyć się w bardziej tradycyjne skiny. Jak przystało na produkty Apple są dostępne w różnej ciekawej kolorystyce. Ceny w zależności od producenta wahają się od około 50 złotych do ponad stu złotych. 

Głosniki- każdy prawdziwy fan muzyki i posiadacz iPoda powinien wzbogacić się w odpowiednie głośniki. Na rynku jest dostępnych bardzo wiele różnorodnych pozycji. Praktycznie już każda firma zdecydowała się wypuścić mniej bądź bardziej ciekawe głośniki. Nam szczególnie przypadły do gustu głośniki firmy Vers. Tak naprawdę są one nie tylko designerskie ale również funkcjonalne. Zostały wzbogacone dodatkowo o budzik i radio. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie pasują do każdego wnętrza. Cena w miarę przystępna, za głośniki zapłacimy około 150 dolarów. 

Nike Plus- jest to idealny prezent dla każdego posiadacza iPoda, który jest uzależniony od biegania. Dzięki temu małemu gadżetowi każda osoba biegająca będzie mogła dostosować trening do swoich indywidualnych możliwości. Cena całkiem przystępna około 150 złotych. 

iNo iPod Interactive Trivia Game- jest to idealny prezent dla wszystkich fanów zabawy i muzyki. Teraz w szybkim czasie możemy naszego iPoda zamienić w gadżet, który sprawi, że zwykła zabawa zamieni się w wirtualne przyjęcie. Jest to idealny gadżet na ponowną integrację z naszymi przyjaciółmi. Za taki gadżet musimy zapłacić około 150 złotych. 

Tylko dla dorosłych- jeśli chcecie zrobić prawdziwą niespodziankę dla dorosłych fanów iPoda to musicie koniecznie zakupić OhMiBod NaughtiBod. Jest to nic innego jak wibrator, który uaktywnia się po podłączeniu go do naszego odtwarzacza muzycznego. To właśnie dzięki niemu będziemy mogli przeżyć niesamowite doznania, przy rytmach naszej ulubionej muzyki. Cena tego gadżetu to tylko około 140 złotych. 

Jak widać wybór prezentu dla iPodomaniaka może okazać się nie zwykle prosty. Tym bardziej, że na rynku jest dostępnych bardzo wiele różnych dodatków. A Wam jak podobają się nasze propozycje, przypadły Wam do gustu?