Coocoo prezentuję kolorowe, urokliwe i oryginalne ręcznie szyte saszetki dla dziewczynek marki Giddy Giddy, czyli co wyjątkowego możesz i chciałabyś podarować swojej córeczce w Dniu Dziecka. Oto kilka niezawodnych pomysłów - modnych i praktycznych dodatków dla małej strojnisi...

Butik Coocoo z ekskluzywną modą dziecięcą proponuje na Dzień Dziecka serię prześlicznych, ręcznie szytych torebek będących spełnieniem marzeń każdej młodej damy. ‘Patchworkowe’ i bardzo kolorowe torebki Giddy Giddy są idealnie wykończone z dbałością o każdy szczegół, a dzięki grubości materiału, z którego są uszyte, zachowują swój kształt. Długość torebek wynosi 19 cm, a długość sznurka - zawieszki 80 cm. Praktyczna i pojemna, zmieści kilka ważnych drobiazgów, a jednocześnie stanie się ukochanym przez dziecko magicznym talizmanem, z którym nasza pociecha nie będzie chciała się rozstać. Torebki Giddy Giddy można nosić przepastnie lub zawieszając ją na szyi, dzięki czemu trudniej będzie ją zgubić.

W ideę tej uroczej torebki wpisuje się w kilka tematów: jest jednocześnie dodatkiem, ozdobą, zabawką, biżuterią, portfelem, saszetką, (np. na ulubione flamastry, pastele, notesik, czy lusterko małej damy...), ale też odzwierciedleniem upodobań i gustów właścicielki.

Torebki - zwierzątka: (Różowy ptak) - (energiczny Wróbel Ćwirek), (Różowy słoń) - (zapominalski Trąbalski), (Czerwony Słoń) - (Trąbalski), a także torebeczka - (Drzewo) lub (Sowa) to małe dzieła sztuki dla najmłodszych i najbardzej wymagających. Dziewczynki od razu je pokochają.

Produkt Giddy Giddy to nie tylko kolejna zwykła torebka - saszetka - zabawka w jednym, to piękny i funkcjonalny dodatek do garderoby dla każdej małej strojnisi. Oryginalny, niepowtarzalny wzór w zabawny sposób podkreśli charakter właścicielki - w zależności od tego czy jest ona radosna/wesolutka jak SKOWRONEK, zapominalska jak SŁOŃ TRĄBALSKI, czy może nieco flegmatyczna jak SOWA?

Wszystkie modele dostępne na www.coocoo.pl