Prezent dla sportsmenki, elegantki, szalonej nastolatki, a może dla dojrzałej kobiety? Zegarek może być unikatowym i jednocześnie praktycznym podarunkiem, który można dobrać do dowolnego charakteru i stylu życia obdarowywanej kobiety. Efektownie pełni rolę biżuterii uwielbianej przez płeć piękną.

CASIO proponuje kilkanaście linii zegarków skierowanych do różnych typów osób. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie – np. modele dla aktywnych fizycznie – z mnóstwem przydatnych funkcji: stoperem, tachymetrem, biometrem, itp. Dla kobiet, które cenią elegancję ciekawą propozycją są zegarki ze stalowymi bransoletami z tarczą zdobioną cyrkoniami. Dla lubiących się wyróżnić, dobrą propozycją są modele na plastikowych paskach w mocnych, jaskrawych kolorach. Oto kilka modeli zegarków CASIO adresowanych do aktywnych, eleganckich, nieprzeciętnych kobiet.

Elegancki prestiż Sheen

CASIO z serii Sheen SHN-4003SP to analogowy zegarek dla kobiet, które cenią wysoką jakość, elegancję i prestiż. Jest mały, zgrabny i lekki. Wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, której między innymi zawdzięcza swoją trwałość. Wąska bransoleta podkreśla delikatną linię zegarka, a obsadzone kamieniami – imitacjami diamentów - boczne ściany tarczy, nie rzucając się w oczy, delikatnie podkreślają prestiż zegarka. Cena 325 zł.

Model LTP-1299D-1AEF to kolejna nowość na rynku. Jest on odporny na zachlapania. Posiada szkiełko o podwyższonej odporności na zarysowania oraz kopertę i bransoletę wykonaną ze stali nierdzewnej. Pokrycie wskazówek w kolorze żółtego złota delikatnie podświetla je w ciemnościach. Cena 235 zł.

Baby-G czyli elegancja w sportowym stylu

CASIO Baby-G BGA-112C-7BER to zegarek kwarcowy z fosforyzującymi wskazówkami. Jest odporny na wstrząsy i wodoodporny. W tym sezonie to najmodniejszy okaz, ponieważ według kreatorów mody, tej wiosny królować będą szarości i biel. Cena 550 zł.

Dla odważnej sportsmenki

CASIO LDF-30-4AEF to coś dla młodych, odważnych, aktywnych dziewczyn. Jest lekki, wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada stoper, alarm oraz wskaźnik daty. Zegarek dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: różowym, pomarańczowym i niebieskim. Cena 125 zł.

W nastoletnim guście

Kolejna propozycja z linii CASIO Sheen. Model SHN-3013L-7AEF ozdobiony jest 36 cyrkoniami, które pięknie odbijają promienie światła. Zastosowanie skórzanego paska, zamiast bransolety, dodatkowo zwiększa wrażenie jego lekkości. Perłowy kolor cyferblatu, który delikatnie mieni się na różowo, podoba się głównie nastolatkom. Zegarek ten to multidata – na cyferblacie umieszczono trzy niewielkie tarcze – datownik, wskaźnik dnia tygodnia i 24 godzinne ujęcie daty. Tego typu multidatownik w zegarkach damskich jest niezwykle rzadko spotykany. Cena 499 zł.

Z okazji Dnia Kobiet w sklepie internetowym Time Trend - www.timetrend.pl - tylko do 8 marca wszystkie damskie zegarki marki CASIO oferowane są z 20% rabatem