Firma Apple w bardzo szybkim czasie stała się wyznacznikiem trendów w elektronice. Obecnie brak czegokolwiek ze znaczkiem słynnego jabłuszka jest pase. Dlatego jeśli znacie jakiegoś maniaka Apple to specjalnie dla Was prezentujemy listę ciekawych prezentów świątecznych, które ucieszą każdego wielbiciela jabłka. 

Skórki na laptopa i iPoda- w sklepie firmy Apple możemy znaleźć bardzo wiele ciekawych gadżetów, które są specjalnie przeznaczone na produkty sygnowane jabłkiem. W ofercie znajdziemy bardzo wiele oryginalnych związanych z tematyką filmową jak i te bardziej eleganckie. Dzięki nim nasz sprzęt elektroniczny nabierze zupełnie nowego wyglądu. 

Specjalna podstawka pod twojego MacBooka- jeśli teraz chcesz żeby twój laptop stał się elementem dekoracyjnym twojego mieszkania to warto zainwestować w BookArc Stand. To co ją charakteryzuje to przede wszystkim lekkość oraz ciekawa forma wykonania. Duży minus to fakt, że tak naprawdę podstawka jest bardzo mało funkcjonalna. Cena to około 50 dolarów

T-shirt drzewo Apple- jest to ciuch, który ucieszy każdą osobę, nawet tą która nie jest wielkim entuzjastom produktów firmy Apple. Znaczenie dosyć symboliczne- zamiast jabłek na drzewie rosną komputery i odtwarzacze sygnowane jabłkiem. Za t-shirt zapłacimy jedynie 18 dolarów na stronie internetowej http://www.goapeshirts.com

Magiczna myszka- idealny prezent dla posiadaczy laptopów Apple. Opływowy kształt i fakt, że możemy klikać po całej powierzchni sprawia, że naprawdę staje się ona magicznym obiektem. Możemy przesuwać palcami w każdą stronę i tak będzie reagować na nasze działania. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych myszek, które powstały w historii. Cena wysoka 70 dolarów. Z drugiej strony jest ona tego warta. 

Jak widać zakupienie prezentu dla każdego maniaka jabłuszka może okazać się łatwiejsze niż kiedykolwiek. A Wam jak podobają się nasze propozycje?