W każdym mieście można znaleźć dziesiątki salonów fryzjerskich, jednak jak by to powiedział Kuba Wojewódzki „wielu z nich brakuje faktora X”.

Naszą misją jest przybliżanie Państwu miejsc godnych polecenia. Przez takie rozumiemy miejsca, w których kreatywność, oryginalność spotykają się z wysokim poziomem wykonywanego rzemiosła.

Dziś z cyklu salony fryzjerskie, o których śmiało można powiedzieć „Trendz” przedstawiamy Fabrykę Marzeń - atelier fryzjerskie, które mieści się na al. Szucha 8 w Warszawie.

1_400_03

2_400_02

 Dlaczego warto oddać swoją głowę w Ich ręce?


Salon pracuje na luksusowych i rzadko dostępnych kosmetykach „La Biosthetique”, a specjalizuje się w keratynowym prostowaniu włosów metodą Nanokeratin System, gdzie efekt gładkości włosów, miękkości, wyprostowania włosów utrzymuje się nawet do pięciu miesięcy.
Oprócz tego, że atelier fryzjerskie jest niecałe 100 metrów od Pl. Unii Lubelskiej, czyli praktycznie w samym centrum miasta, warto też wspomnieć o wystroju. W środku jest luksusowo, świetne wrażenie robią duże lustra z lampami, siedząc naprzeciwko czujemy się trochę jak gwiazdy przygotowujące się do występu na scenie. Ale ma się też poczucie, że jest bardzo przytulnie, kameralnie. Fajne wrażenie robi taras z widokiem na podwórze.

 

4_400_02

5_400_01

 

Jak widać w Fabryce Marzeń znajdziecie wszystko co potrzebne by spełnić swoje fryzjerskie marzenia.

Zapraszamy na www.fabrykamarzen.com.pl

dsc_0576_2_640x425_400