Farouk Systems Polska na Śląskim Festiwalu Fryzjerskim 

To będzie prawdziwe widowisko – pokazy koloryzacji, najmodniejszych strzyżeń i upięć, a do tego prezentacja najnowszych kosmetyków do włosów i narzędzi fryzjerskich. Tegoroczna edycja Śląskiego Festiwalu Fryzjersko-Kosmetycznego zapowiada się niezwykle ciekawie. Farouk Systems Polska będzie gościem tego wydarzenia. 

W weekend 21-22 listopada do katowickiego Spodka zjadą fryzjerzy z całej Polski. Na swoje stoisko nr 4 podczas IX Śląskiego Festiwalu Fryzjersko-Kosmetycznego zaprasza także dystrybutor amerykańskich, profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz narzędzi fryzjerskich Farouk Systems Polska.

Odwiedź stoisko nr 4 Farouk Systems Polska i poznaj profesjonalne kosmetyki do włosów oraz specjalistyczne narzędzia fryzjerskie. – Zapewniamy rewelacyjne ceny na bezpieczne dla zdrowia narzędzia CHI i kosmetyki BioSilk, CHI i CHI Organics. Przygotowaliśmy specjalne promocje, dostępne tylko w Spodku. Nigdy wcześniej fryzjerzy w Polsce nie mogli kupić kosmetyków i narzędzi Farouk Systems USA w tak okazyjnych cenach – zapewnia Maciej Mikulski, prezes Farouk Systems Polska. – Nasi edukatorzy w ciągu tych dwóch dni zaprezentują w Spodku wspaniałe upięcia okolicznościowe oraz najnowsze trendy w koloryzacji i strzyżeniu włosów. Przygotowaliśmy całodzienne show fryzjerskie dla odwiedzających nasze stoisko – dodaje. Ewa Kawka, Łukasz Zarychta, Edyta Mikołajczyk i Artur Dziembowski – edukatorzy i styliści Farouk Systems Polska pokażą swoje najnowsze pomysły na fryzury.

Część wystawiennicza targów zlokalizowana będzie na płycie głównej oraz antresoli wokół płyty głównej w hali widowiskowej Spodek w Katowicach. Na scenie głównej zaplanowano wiele pokazów i prezentacji trendów wiodących marek na rynku europejskim i światowym. Gościem specjalnym Festiwalu będzie francuski stylista - Franc Clacquin, który przygotuje specjalne show dedykowane uczestnikom katowickiego Festiwalu.

Godziny otwarcia dla publiczności:                                                         
21.11.2009 (sobota), godz. 13.00-18.00
22.11.2009 (niedziela), godz. 9:00 – 18:00.