Jeśli macie dosyć siedzenia w domu podczas świąt. I chcecie je spędzić w nieco bardziej aktywny sposób, to warto zastanowić się nad wyjściem do kina. Jest to idealny czas, tym bardziej, że większość osób będzie spędzać ten czas przy suto nakrytych stołach.

Tymczasem już w ten piątek na ekrany kin wchodzi długo oczekiwany film Jamesa Camerona Avatar 3D. Opowieść może dosyć tendencyjna- komandos zostaje uwikłany w wojnę między dwoma pozaziemskimi cywilizacjami. Ciekawe efekty specjalne mogą się spodobać w szczególności fanom 3D. 

Jeśli jednak nie jesteście wielkimi fanami kina sci-fiction i wolicie motywy historyczne, to warto zwrócić uwagę na film Templariusze miłość i krew. Ciekawa fabuła i historia pokazana z dużym rozmachem to tylko niektóre zalety tego tytułu. Akcja filmy dzieje się w XII wieku. I opowiada o wyprawie templariuszy do Ziemi Świętej. 

Jeśli jednak macie dosyć krwawych filmów i podczas świąt chcielibyście zobaczyć coś bardziej pozytywnego to warto wybrać się na 500 dni miłości. Opowieść o prawdziwej miłości zdarza się tylko raz i czasami warto zobaczyć ją na wielkim ekranie i nieco się pośmiać. 

Jest to tylko kilka ciekawych propozycji, które urozmaicą nam tendencyjne rodzinne święta. A co Wy będziecie robić w święta Bożego Narodzenia?