Już jutro wszyscy będziemy żegnać stary rok. Dlatego zamiast pisać o tym co było warto zastanowić się nad nadchodzącym rokiem i co nas czeka w 2010 roku. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy ciekawe propozycje muzyczne na rok 2010. 

Jeśli szukacie czegoś nowego to może warto posłuchać Vampire Weekend. Chociaż nazwa może nam się kojarzyć z czymś dołującym to jednak nie ma niczego bardziej mylnego. Vampire Weekend tworzy muzykę, która jednym może się podobać a innych denerwować, jednak na pewno przykuwa ona uwagę i nie pozostawia nas obojętnym wobec ich muzycznej działalności. 

Jeśli jednak szukacie czegoś bardziej ekstremalnego to może warto zwrócić uwagę na Uffie. Chociaż piosenkarka wygląda dosyć grzecznie to tworzy jak najbardziej ciekawe kawałki, które często poruszają tematykę seksualną. Wszystko jest przygotowane w bardzo ciekawej otoczce muzycznej. 

Na sam koniec polecamy Wam Delphic. Jest to zespół którego głównym nurtem jest muzyka pop w połączeniu z elektro. Kawałki może nie wprowadzają żadnej nowości na rynek muzyczny. Ale czasami Warto posłuchać nawet nieco wtórnych zespołów, gdyż zawsze mogą wnieść coś ciekawego. A Wam, który zespół spodobał się najbardziej?