Trendu.pl wraz z Klubem Zdrowia i Urody "Babski Raj" zapraszają na niezwykłą odbudowę własnej sylwetki oraz dobrego samopoczucia!

Babski Raj poleca między innymi:

 

1. GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE I RELAKS

Zestaw zabiegowy szczególnie polecany jesienią i zimą, kiedy Twój organizm jest osłabiony i ma mniej energii, dodatkowe zalety to zwiększenie odporności na infekcje, wyraźna poprawa samopoczucia i metabolizmu.

Zestaw zabiegów oczyszczających rozpoczniesz od Body Detox SPA , który daje głębokie oczyszczenie i do energetyzowanie organizmu. Następne 30 minut spędzisz w Saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Ciebie temperaturze ( 40 – 65 st. C.) twoje ciało zostanie poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, cudowny relaks i odprężenie.

A teraz rozgrzana i rozluźniona kładziesz się wygodnie do masażu, który usunie resztki napięcia i sprawi że Twoje ciało poczuje nową energię.

 

2. JĘDRNE NOGI I POŚLADKI

Zestaw zabiegowy antycelulitowy i ujędrniający nogi i pośladki.

30 minut spędzisz w Saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Ciebie temperaturze ( 40 – 65 st. C.) twoje ciało zostanie poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalori 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, cudowny relaks i odprężenie.

Następny etap to nałożenie żelu antycelulitowego firmy Nu Skin i zabieg z użyciem Galvanic SPA II, który głęboko zadziała na tkankę podskórną.

Kolejny etap to masaż kompresyjny, który poprawia ukrwienie, usuwa nadmiar limfy, zmniejsza obrzęki i działa ujędrniająco na nogi.

A na koniec masaż ręczny na olejku wyszczuplającym nóg i pośladków.

 

3. RELAX DO POTĘGI TRZECIEJ !!! ;)

Zestaw zabiegów zapewniający maksymalne odprężenie, relax i regenerację sił witalnych.

Zaprosimy Cię na specjalną matę Magno-Activo Dormisan, odpowiednio dobierzemy wolnozmienne pole magnetyczne, włączymy program masujący i podczerwień w strefie nerek i kręgosłupa i poczujesz jak stres i napięcia opuszczają Twoje ciało, pewnie nawet odpłyniesz w oczyszczającą drzemkę.

Następne 30 minut spędzisz w Saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Ciebie temperaturze ( 40 – 65 st. C.) twoje ciało zostanie poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalori 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, cudowny relaks i odprężenie.

W saunie gra przyjemna muzyka ( możesz przynieść swoją ulubioną płytkę), unosi się zapach pomarańczy, włączona jest światłoterapia, a Ty odpoczywasz wszystkimi zmysłami.

A teraz rozgrzana i rozluźniona kładziesz się wygodnie do masażu relaksacyjnego z aromatycznym olejkiem, który usunie resztki napięcia i sprawi że Twoje ciało poczuje nową energię.

 

Więcej informacji i cennik dostępnych jest na www.babski-raj.com

 

zd_400