Odsłaniamy nasze ciała nie tylko na plaży, ale i po powrocie, kiedy mamy piękną letnią opaleniznę. Co zrobić aby nie wstydzić się
i odsłaniać jak najwięcej?
Teraz jest najlepsza pora aby zafundować trochę luksusu nie tylko naszej skórze, ale także naszemu samopoczuciu.

Bardzo dobrym sposobem jest wykonanie pod prysznicem masażu pośladków i ud. Czynność tą powinno powtarzać się raz lub dwa razy w tygodniu, poprzez nałożenie na gąbkę peelingu solnego i wmasowaniu w skórę, pamiętając o tym, że robimy to okrężnymi ruchami. Taki zabieg powoduje, że pobudzamy krążenie krwi i wygładzamy nierówności na skórze. Przy tym zabiegu efekt będzie trwalszy, gdy codziennie będziemy wcierały żel antycellulitowy. 
Co zrobić aby nie straszyły nasze ramiona, bo w końcu latem nieuniknione jest ich odsłanianie. Delikatna i cienka skóra na ramionach wymaga ujędrnienia - szczególnie u kobiet po 30 roku życia. Na rynku istnieją specjalne kremy, które zawierają formułę liftingującą przeznaczoną specjalnie do pielęgnacji ramion. 
Latem zadbane stopy są podstawą. Bardzo ważne by wyglądały one latem jak najlepiej, dlatego wetrzyj w nie przed snem parafinową maseczkę i załóż bawełniane skarpetki. Dzięki temu unikniesz codziennych trudów związanych z usuwaniem zrogowaciałego naskórka. 
Podobnie możesz zadbać o dłonie, poprzez nałożenie maseczki, również parafinowej, zakładając na noc bawełniane rękawiczki. 
Jednak nie możemy zapomnieć o wrażliwej skórze szyi i dekoltu. Szczególnie wiosną i latem, kiedy jest najbardziej narażona na działanie słońca. W brew pozorom to nic trudnego. Możesz zafundować także i tej partii ciała luksus. Przy następnym nakładaniu maseczki na twarz nałóż ją również na szyję i dekolt. Maseczki do twarzy są o tyle sprytne, że zawierają więcej odżywczych składników niż balsamy przeznaczone do ciała. 
Dzięki temu, że możesz sama wykonać te zabiegi zaoszczędzisz trochę czasu i pieniędzy. Nikt nie powiedział, że takie zabiegi w domu muszą być nudne i mniej relaksujące. 
Urządź swoje domowe SPA ze świecami i lampką wina.