Każdy rodzic pragnie dobra dla swojego dziecka. By dzień i noc było bezpieczne i czuło się wyjątkowo- gdziekolwiek i z kimkolwiek jest.

Najgorszy moment jest wtedy, gdy musimy podjąć pierwszą i najważniejszą decyzję w życiu swoim i dziecka – PRZEDSZKOLE.

Nasuwają się wtedy pytania – jak najbardziej uzasadnione i nieprzesadzone:

„Które przedszkole jest najodpowiedniejsze?”, „Czy mogę zaufać opiekunom”, „Czy moje dziecko będzie bezpieczne?” .

Drodzy Rodzice, żeby ułatwić Wam to zadanie i chociaż trochę Was podnieść na duchu, ten artykuł przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Trendu.pl poleca:

Przedszkole „Skarbusie”.

Już sama nazwa wskazuje, że jest to przyjazne otoczenie, w którym Wasz Maluch będzie czuł się jak prawdziwy Skarb- najważniejszy i wyjątkowy!

Przedszkole te zostało stworzone, by w atmosferze bezpieczeństwa i zrozumienia wspierać rozwój i potencjał twórczy Dziecka.

Dzięki profesjonalnym i doświadczonym opiekunom, atmosfera w przedszkolu jest ciepła i życzliwa. Na pierwszym miejscu stawiane jest dobro Dziecka i jego harmonijny rozwój. Przedszkolak poszerza wiedzę o otaczającym go świecie, ćwiczy i rozwija swoje talenty. Od małego uczony jest kształtowania czynności samoobsługowych, nawyków higienicznych i kulturalnych.

Przedszkole „Skarbusie” stawia również na dalszą edukację dziecka – kształtowanie gotowości do nauki pisania i czytania to podstawa!

Nie dość, że Twoje dziecko będzie w dobrych rękach, toteż przez zabawę pozna podstawowe czynności i informacje potrzebne do funkcjonowania w świecie i najbliższym otoczeniu.

„Drodzy Rodzice! Jesteśmy świadomi jak bardzo ważne jest dla Was Wasze Dziecko.

Dlatego też, jesteśmy z Wami w stałej współpracy i kontakcie. Liczymy przede wszystkim na zaufanie, którego nie zawiedziemy. „Skarbusie” to nie tylko miejsce przyjazne Dzieciom ale również Rodzicom”

Zapraszamy na całoroczne zapisy i zapoznanie się bliżej z Przedszkolem „Skarbusie”.

www.skarbusie.pl