Ubrania stylizowane na militarne na kobietach zawsze wzbudzały wiele kontrowersji. Wielu paniom kojarzą się głównie ze spodniami męskimi, rajdami czy wakacjami typu „backpacker”. W tym sezonie znów stały się modne. Spodnie bojówki, kurtki khaki  i koszule jak z armii USA znów wróciły do łask. W tym sezonie łączymy je z eleganckimi elementami, jak złoty zegarek, wysokie szpilki, kopertówki czy wieczorowe sukienki.
Bojówki to tylko model Houlihan od bardzo popularnej  marki w Ameryce, J Brand.Są to bez wątpienia najpopularniejsze spodnie  w tym roku. Gwiazdy się już obkupiły w kilka par i się z Houlihan w ogóle nie rozstają. Mogliśmy zobaczyć w nich prawdziwe trendsetterki wielkiego formatu, jak Rihannę, Gwen Stefani, Jessice Albę, Rachel Bilson, oraz Hilary Duff. Houlihan zostały uszyte z bawełny z domieszką lycry  i są dostępne w kilku kolorach. Kosztują one prawie 1.200 złotych.
Kurtkę w stylu militarnym zakładamy do eleganckich satynowych sukienek, najlepiej w kolorze kremowym. Wojskowe koszule możemy dopasować do jeansowych spodni rurek i szpilek.
Jak myślicie czy u styl militarny zdobędzie popularność w Polsce.