Lato 2009 to sezon, w którym klasycznym, czarnym okularom powiedzieć należy NIE! Modne są szczególnie okulary zielone i pastelowo niebieskie, jednak każdy inny kolor nie będzie out of fashion.
W tym roku modne są okulary duże, plastikowe i kwadratowe. To jeśli chodzi o kształt, a jeśli mowa o kolorze – im oryginalniej tym lepiej! Okulary powinny stanowić elegancki dodatek do kolorowych, kwiecistych sukienek modnych tego lata, jak i do różnobarwnych kostiumów kąpielowych. Bądź odważna – niech Twoje okulary przyciągają uwagę nawet obojętnie mijających Cię na ulicy ludzi!
Producenci przeganiają się w oryginalności i kolorystyce okularów na ten sezon. Projektanci nie stronią od panterek, różnokolorowych oprawek i kolorowych szkieł. Ważne, by było kolorowo i kontrastowo. Ciekawostką jest, że w tym sezonie możesz pobawić się również kształtami oprawek. Duże, rzucające się w oczy kształty – to jest to! Im większą część Twojej twarzy przykryją okulary tym lepiej. W świecie mody pojawiły się nawet oprawki w kształcie…gwiazdy! Prezentujemy je na jednym ze zdjęć.
Moda lata 2009 z pewnością wymaga od nas odwagi. W takich okularach każdy zwróci na Ciebie uwagę. Ale czy przypadkiem nie chodzi właśnie o to?