Wiosna tuż, tuż i nie można tego ignorować. Zatem, zanim stopnieją ostatnie lody warto przygotować się na pierwsze cieplejsze dni. I zrobić mały remanent we własnej szafie. Na wysokie półki odkładamy ciężkie palta, czapki i rękawiczki. Powoli możemy odświeżać lżejsze sukienki, bluzki i żakiety. 

Wiosna to również najlepszy czas na szaleństwo z kolorami i wykorzystanie nowych, pomysłowych dodatków. Ciekawą propozycją jest nowy typ krawatów, przygotowanych specjalnie dla kobiet w żywych, bardzo pięknych kolorach. Prezentują one całkowicie nowy styl pozwalających na nutę ekstrawagancji w naszym codziennym ubiorze. Damskie krawaty posiadają dwa końce, przycięte do kąta 90 stopni, z czego każdy z nich jest w innym kolorze i tak mamy krawaty biało-czarne, złoto-zielone, czy różowe w różnych odcianiach.

Co ważne krawaty damskie nie muszą być wiązane w tradycyjne – męskie węzły. Z łatwością możemy popuścić wodze fantazji i np. owinąć szyję krawatem zastępując nim ciepły szal, a nawet użyć krawata jako pasek. Ładny, stylowy krawat może mieć wiele zastosować. Ograniczeniem w zasadzie jest tylko nasza fantazja i pewne kanony dobrego smaku.

Krawaty dwukolorowe są nowością na polskim rynku i powoli zaczynają zdobywać popularność. Nadają się nie tylko na oficjalne eventy pod żakiet, ale nawet do t-shirt’a na wiosenny spacer nad jezioro. Pierwsza kolekcja obejmuje 20 wzorów. Krawaty można kupić przez Internet (www.adamtie.com) oraz w butikach w całej Polsce.

Zachęcamy do eksperymentowania z kolorami. Pierwsze słoneczne dni to najlepszy moment do zaprezentowania swojego nowego , pełnego żywych barw ja