Chyba każdy kojarzy serial „Przyjaciele” opowiadający o przygodach szóstki przyjaciół z Manhattanu. Sitcom cieszył się ogromną popularnością w latach 90’ i pomimo iż już od dawna nie kręci się nowych odcinków to powtarzane przez wiele stacji telewizyjnych stare serie wciąż bawią publiczność na całym świecie. Przezabawne perypetie Rossa, Rachel, Monici, Phoebe, Joey’a i Chandlera nie tracą na swojej atrakcyjności i ogromnej popularności.
Od dłuższego czasu w świecie filmowym mówi się o ponownym powołani bohaterów do życia za pomocą mającego wkrótce powstać filmu pełnometrażowego.

Początkowo wszyscy aktorzy wcielający się w role bohaterów wyrazili chęć ponownego spotkania na planie. Warto wspomnieć iż cała szóstka została wypromowana właśnie przez serial „Przyjaciele”, który uczynił z nich rozpoznawalne gwiazdy i stał się początkiem bardziej bądź mniej spektakularnych karier aktorskich. Nie dziwi zatem fakt iż chętnie zgodzili się na powrót do swoich bohaterów, zwłaszcza, że ich gaże aktorskie obecnie byłyby zapewne znacznie większe niż za czasów początków serialu.
Niestety ostatnio zdanie zmieniła Jenifer Aniston wcielająca się w rolę uwielbiającej zakupy, troszkę rozpieszczonej acz sympatycznej Rachel Green. Podobno aktorka podsunęła twórcom pomysł aby uśmiercić jej postać i uczynić jej pogrzeb pretekstem do spotkania pozostałych członków paczki. 

Nie wyobrażając sobie kontynuacji przygód przyjaciół bez ulubienicy widzów Rachel, Studio mające zająć się nakręceniem filmu bezterminowo zawiesiło swoje działania licząc na to iż aktorka wcielająca się w tę postać zmieni zdanie. Miejmy nadzieję że tak się stanie i przyjaciele w komplecie zagoszczą na dużym ekranie. A jaka jest Wasza ulubiona postać z przyjaciół?