Lato to czas odpoczynku, podróży, ale też zakupów – w dniach 20-21 lipca, we wrocławskim Centrum Handlowym Magnolia odbyło się FASHION DEMOCRACY SUMMER. Gościem specjalnym był MACIEJ MUSIAŁ. FASHION DEMOCRACY to nowy, modowy projekt organizatorów Warsaw Fashion Weekend oraz współtwórców klubu sprzedażowego LaBohemia.eu.
Tego lata organizatorzy stworzą wyjątkową możliwość zapoznania się z twórczością najlepszych młodych projektantów. Młoda moda wejdzie w struktury miasta pojawiając się tam, gdzie zazwyczaj nie ma wstępu – w popularnych centrach handlowych całej Polski. To unikatowa okazja, aby zobaczyć i dotknąć rzeczy niedostępnych w regularnej sprzedaży. Co więcej – będzie można je kupić w wyjątkowo niskich cenach. A będzie z czego wybierać!
FASHION DEMOCRACY SUMMER jest także doskonałą szansą dla projektantów, aby podbić serca publiczności z całego kraju. Nie będzie to trudne – organizatorzy zadbali bowiem o najwyższy poziom prezentowanych kolekcji.

Twórcy FASHION DEMOCRACY SUMMER gwarantują nie tylko wysoką jakość i oryginalność produktów, ale i bardzo rozsądne ceny! Zapraszamy!

Więcej informacji :
Facebook: https://www.facebook.com/fashiondemocracyy?ref=hl
Strona internetowa: http://www.fashiondemocracy.pl/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/409622825817202/


Harmonogram:

• 3 sierpnia Katowice – 3 STAWY
• 10 sierpnia KrakówGALERIA KAZIMIERZ
• 24 sierpnia Gdańsk – GALERIA BAŁTYCKA
• 7 września WarszawaGALERIA PROMENADA

ATRAKCJE:

-Gość specjalny: MACIEJ MUSIAŁ
-Warsztaty ze stylistką - Magdą Zabierzowską
-Panele dyskusyjne
-Spotkania z blogerami
-Konkursy
-Promocje sprzedaży
-Promocje partnerskie
-Strefa Beauty