Przyjrzyj się poniższym zdjęciom i odpowiedz na pytanie: co lubisz jeść? Jakie z warzyw i owoców preferujesz, a za którymi zdecydowanie nie przepadasz? Powołując się na doniesienia The Woman's Passion, preferencje w tej kwestii mają dużo wspólnego z cechami osobowości smakosza. Czy to prawda?

Jabłka Główne cechy charakteru jabłka to nieugiętość, poświęcenie i wierność.

Pomidory to owoce miłości.

Truskawki są źródłem radości dla osób, które ponad wszystko cenią sobie komfort życia. Truskawkowi wielbiciele często wchodzą w związki małżeńskie dla pieniędzy i poczucia bezpieczeństwa.

Ziemniaki preferują ludzie praktyczni, na których można polegać.

Ananasy lubią ludzie którzy łatwo i często się zakochują. Są to osoby lubiące przygody i dyskusje z każdym na każdy temat.

Pomarańcze lubią osoby spokojne, zrównowaone I inteligentne. Romantyczni w miłości, czuli, łatwo dostosowujący się do zmieniających się warunków otoczenia.

Brukselka - nie jest najbardziej popularna i warzyw korzystne. Jej wielbicieli mają ciężki i stanowczy charakter, dużo wymagają od innych ludzi. Trudno zdobyć ich przychylność.

Winogorna lubią ludzie, którzy nieustannie dążą do przyjemności. Dobrze się czują w roli żony lub męża, sprawdzając się w roli rodzica.

Grejpfruty Miłość wielbicieli grapefruitów jest zazwyczaj powierzchowna. Większość z nic skupia uwage na sobie i lubi spędzać czas z samymi sobą. Osoby te trzymają się zdrowego sposobu życia, postępują ściśle według zaleceń lekarzy i rzadko ulegają pokusom.

Gruszki lubia ludzie pogodni, zmysłowy i seksowni. Ich pojawienie się w nowym miejscu nie umknie uwadze żadnemu przedstawicielowi płci przeciwnej.

Zielony pieprz to warzywo niesamowicie porywających mężczyzn i najbardziej zazdrosnych kobiet. Albo odwrotnie?

Więcej na jejpsyche.pl