Żadna zabawa nie będzie udana, gdy brakuje dobrego jedzenia. Tak samo jak podczas gry możemy stać się jedną drużyną, tak samo wspólnie jedząc czujemy że razem możemy wszystko! Przy dobrej, wspólnej zabawie czas leci szybko i szybko można stać się głodnym. Co jednak zrobić jak lodówka jest pusta, a wszystko co było do jedzenia rozeszło się w mgnieniu oka? Najlepiej jest oczywiście zamówić coś z dostawą do domu. Do tej pory w takich przypadkach sięgaliśmy po ulotkę pizzerii i telefon. Nie zawsze jednak efekty były zadowalające. Częste pomyłki i potrzeba posiadania przy sobie gotówki sprawiały, że zamawianie „na telefon” stało się mało wygodne.


Na szczęście dziś istnieje serwis pyszne.pl

Na nim łatwo i szybko zamówimy jedzenie z dostawą do domu. Wystarczy podać adres, wybrać z menu danie na które mamy ochotę i zapłacić np. szybkim przelewem lub tradycyjnie przy odbiorze.
Na pyszne.pl dodatkowo, każdy kto się zarejestruje, zbiera przy zamówieniu punkty lojalnościowe. Można je wymieć na darmowe danie. Co również ciekawe, nie zamawiamy w ciemno. Opinie wystawione przez innych użytkowników, na temat restauracji z których zamawiali jedzenie, pozwolą nam zapoznać się z jakim lokalem mamy do czynienia. Dzięki pyszne.pl każde spotkanie towarzyskie może przerodzić się w prawdziwą ucztę!