Samsung Electronics, światowy lider rynku elektroniki użytkowej, przedstawia nowy, multimedialny odtwarzacz mp4. Model Q2 to pełna gama multimediów oraz przydatnych funkcji w stylowym wydaniu i zawsze pod ręką.  

Eleganckie wzornictwo
Nowy model Q2 – podobnie jak jego poprzednik Q1 – jest wyjątkowo smukły i elegancki. Odtwarzacz wyróżnia się zgrabną, czarną obudową ze srebrnym wykończeniem oraz podświetlanym panelem dotykowym. Charakterystyczna dla firmy Samsung, dopracowana konstrukcja sprawia, że jego obsługa i użytkowanie jest czystą przyjemnością. Doskonałej jakości 2,4” wyświetlacz LCD idealnie sprawdza się przy oglądaniu zdjęć, filmów video czy przeglądaniu plików tekstowych. Natomiast specjalny klawisz User Button, umieszczony z boku urządzenia pozwala zaprogramować główne funkcje odtwarzacza zgodnie z indywidualnymi preferencjami. 

Wygodna obsługa
Samsung Q2 może pochwalić się łatwym i przyjaznym menu użytkownika, które istotnie zwiększa komfort obsługi i poruszania się po poszczególnych funkcjach. Urządzenie samodzielnie tworzy listy najczęściej odtwarzanych i ostatnio dodanych plików, dzięki czemu dostęp do nich jest prosty i niezwykle szybki. Co więcej, przy ponownym uruchomieniu, model Q2 wyświetla w formie miniaturek 10 ostatnio odtwarzanych plików – dostęp do ulubionych multimediów jeszcze nigdy nie był tak intuicyjny!

Multimedia w kieszeni
Oczywiście Samsung Q2 to znacznie więcej niż odtwarzacz muzyczny – to istna skarbnica multimediów. Pozwala słuchać muzyki, radia, oglądać filmy i zdjęcia oraz odczytywać pliki tekstowe. Posiada także dyktafon, który nagrywa zarówno głos jak i transmisje radiowe. Dzięki zainstalowanym w urządzeniu grom, odtwarzacz oferuje pełnię rozrywki w każdej chwili!

Osobisty nauczyciel
Podobnie jak jego poprzednik – model Q1 – posiada niezwykle przydatną funkcję zmiany tempa odtwarzania plików muzycznych bez zniekształcania tonu i barwy głosu. Sterując szybkością odtwarzania można z jednej strony oszczędzić czas, a z drugiej, przy zmniejszeniu prędkości nagrania, łatwiej jest dokładne wsłuchać się w jego treść. Funkcja ta jest szczególnie pomocna przy nauce języków obcych, gdy chcemy dokładnie usłyszeć słowa ulubionej piosenki czy korzystać z odtwarzacza do nagrywania i odtwarzania wykładów, wywiadów czy coraz popularniejszych książek audio.

Przenośna sala koncertowa
W nowym odtwarzaczu Samsung zastosował stworzoną przez siebie technologię DNSe (Digital Natural Sound engine), która pozwala odzyskać jakość dźwięku utraconą w trakcie kompresji plików audio na pliki mp3, WMA oraz AAC. Model Q2 oferuje najnowszą wersję tego oprogramowania – DNSe™ 3.0. Dzięki temu słuchając ulubionych piosenek można naprawdę zatracić się w muzyce. Dodatkowo urządzenie posiada zaawansowane tryby odtwarzania takie jak: sala koncertowa, kawiarnia czy katedra, które pozwolą na nowo odkryć ulubione utwory i przenieść się do miejsc kojarzonych z pięknem muzyki granej na żywo. 

Ulubiona muzyka przez cały dzień…i dłużej
Jedną z kluczowych cech nowego odtwarzacza Samsung jest wyjątkowo wytrzymała bateria. Z nowym modelem Q2 można odtwarzać do 50 godzin muzyki bez potrzeby doładowywania. Samsung Q2 oferuje ulubioną muzykę non-stop przez cały dzień