Rachel Weisz nie do poznania w najnowszym wydaniu magazynu AnOther.

Rachel Weisz, brytyjska aktorka, zdobywczyni Oskara i... Daniel'a Craiga, totalnie zaskoczyła świat swoją najnowszą sesją na potrzeby amerykańskiego magazynu AnOther.

My zwykli śmiertelnicy jesteśmy przyzwyczajeni bowiem do jej perfekcyjnego makijażu i niebywale klasycznych, podkreślających kobiece walory stylizacji. Nie tak dawno mieliśmy okazję podziwialiśmy aktorkę w ultra seksownej kampanii reklamowej Bulgari, gdzie roznegliżowana Rachel pokładając się na lwie reklamowała torebki i perfumy z nowej jesiennej kolekcji tej znanej włoskiej marki.

Natomiast w najnowszym wydaniu magazynu AnOther, aktorka prezentuje się nam z zupełnie innej strony. Przed obiektywem świetnego fotografa Craiga McDean'a ( jest on autorem okładek do takich magazynów jak W i i - D, jak również niezwykle seksownej, jesiennej kampanii reklamowej marki St. John ze zjawiskową Kate Winslet) Rachel pojawiła się w lekko demonicznym makijażu, z ulizanymi do tyłu włosami i mrożącym krew w żyłach spojrzeniem. Autorem stylizacji inspirowanych postmodernistyczną legendą tańca Piną Bausch jest Olivier Rizzo, a na miejsce sesji wybrano Red Hook, w Nowym Jorku.

A Wy w jakim wydaniu wolicie Rachel?

Autor: Katarzyna Czubak