W ofercie sklepu znajduje się kilkadziesiąt wzorów rajstop o różnej grubości, splocie, połysku, składzie surowcowym i sposobie wykończenia, co daje szerokie możliwości wyboru. Dodatkowo pojawiają się specjalne, niepowtarzalne oferty sezonowe, obejmujące najnowsze tendencje w modzie światowej, kierowane na okres wiosenno-letni i jesienno-zimowy.

Levante - rajstopy

 

Rajstopy klasyczne
Levante oferuje modne rajstopy damskie na każdą okazję. Uniwersalne wzory będą   dla wszystkich miłośniczek klasycznej elegancji. Możesz wybrać błyszczące rajstopy Levante, bądź ich matowe odpowiedniki. Dzięki najwyższej jakości materiałów oraz starannemu wykonaniu zapewnią Ci wygodę, piękny wygląd oraz pewność siebie niezależnie od sytuacji. Już nie musisz obawiać się krępujących "oczek" lub ograniczonej swobody ruchu. Modne rajstopy damskie Levante z całą pewnością nie zawiodą Twoich oczekiwań.

Levante - rajstopy

Levante - rajstopy

 

Rajstopy modelujące

Rajstopy modelujące odznaczają się niezwykle korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Rajstopy wyszczuplające Levante skutecznie modelują brzuch i podnoszą pośladki, jednocześnie zapewniając noszącym je Paniom maksymalny komfort. Szeroki wybór modeli sprawia, że każda kobieta jest w stanie odnaleźć tu propozycję spełniającą jej indywidualne kryteria.

Levante - rajstopy

 

Levante - rajstopy

Levante - rajstopy

 

Pończochy
Levante posiada bardzo szeroki wybór produktów wykonanych z najlepszych jakościowo materiałów. Znajdziecie u nas Państwo pończochy samonośne kryjące, zdrowotne, jak i klasyczne. Odznaczają się one rewelacyjną odpornością na uszkodzenia, a noszącej je kobiecie zapewniają najwyższy stopień komfortu. Dodatkowym atutem jest fakt, iż wszystkie prezentowane pończochy dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Levante - pończochy

Levante - pończochy

Levante - legginsy

Serdczenie zapraszamy na stronę: www.levante.pl