Jeszcze nie tak dawno Sylvester Stallone zarzekał się, że nie stworzy już ani jednej części „Rambo”, a tu proszę! Szanse na to, że powstanie piąta już część przygód legendarnego komandosa są i to całkiem spore.

RAMBO

, scenarzysta nowej wersji „Conana Barbarzyńcy” powiedział, że skończył pisać scenariusz dla studia Millenium Films, który to scenariusz stworzony został na bazie ok. 20 stron osobistych notatek Sylvestre’a , a także pierwszego scenariusza aktora.

rambo2

Piąta część przygód Rambo miałaby nosić tytuł : „Rambo: Last stand” i, jak twierdzi scenarzysta, miałby on przypominać w swym klimacie film „Bez przebaczenia” Clinta Eastwooda”.

Sylvester Stalone

Jeszcze ciekawszą, wydaje się informacja ujawniona przez samego Stallone’a, dotycząca miejsca akcji:„Pracuję nad nową częścią ”Rambo”. Znajdzie się on w Arizonie, na granicy z Meksykiem. Myślę, że Rambo i Meksykanie nie lubią się ...”

Sylvester- Rambo

Zapytany wprost, czy jego bohater zginie w ostatniej części kultowej serii, Sylvester odpowiedział, że tak.

Mężczyznom nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zmieniać grafiki w pracy, by zarezerwować wieczór na premierę filmu, a kobietom… a kobietom wolny wieczór też się należy!

Rambo V

Autor: Dorota Bednarek