Nadeszło latoczas poznawania nowych ludzi, gorących flirtów i randek. Standardowa reakcja na zaproszenie od ciekawego faceta to najpierw euforia, a potem... panika. Co ubrać? Jak się umalować? Jak się zachowywać? Wystarczy odrobina rozsądku i spokoju, a wszystko potoczy się tak, jak Ty to sobie zaplanujesz.

Przede wszystkim – co, gdzie, kiedy. Dobierz strój i makijaż do miejsca i czasu spotkania. Nie ma sensu ubierać sandałów na koturnach na spacer po lesie, a w eleganckim klubie można zaszaleć i nie ograniczać się do standardowych jeansów. Jeżeli przewidujesz późne powroty i niskie temperatury – zabierz ze sobą okrycie dobrane do reszty stroju. Sztormiaki i rozciągnięte swetry odpadają!
Całość powinna wyglądać ładnie, ale niezobowiązująco. Musisz czuć się swobodnie w swoim stroju, w końcu nie chcesz przysparzać sobie dodatkowych stresów. W makijażu trzymaj się starej i sprawdzonej zasady Coco Chanel: mniej znaczy więcej. Jeżeli nie masz pewności co do preferencji swojego towarzysza wieczoru, to większa jest szansa, że trafisz na wielbiciela delikatnego wizerunku, niż ostrego makijażu.

Na randce każdy trochę gra kogoś, kim nie jest. Chcemy wydawać się lepsi, ciekawsi, piękniejsci. To zupełnie normalne, taki urok randkowania:). Jednak przesada nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeżeli chłopak Ci się spodoba na tyle, że zechcesz spotykać się z nim dalej, to będzie  odrobinę niepocieszony, gdy zamiast biblioteczki pełnej książek ukażą się przed nim regały pełne kobiecych magazynów. Każda kobieta ma potencjał do wykorzystania, trzeba tylko go odnaleźć:)