Chyba każdy przeżył jakąś randkową wpadkę, niekiedy tak sporą, że ma ona wpływ na całą dalszą relację z drugą osobą. Oczywiście niektórych sytuacji nie da się przewidzieć, i nie jesteśmy w stanie z góry im zapobiec. Ale często popełniamy błędy które niemal trzeba zniwelować, a wystarczy trochę wcześniej pomyśleć. Oto 5 najczęstszych błędów które popełniają faceci.

1. Popisują się przez cały wieczór i próbują zaimponować.
Faceci, nie opowiadajcie jacy to jesteście super, ile to nie zarabiacie, jakiej to prestiżowej pracy nie macie. Wartościowych dziewczyn nie interesuje też zbytnio jakie wasz samochód ma przyspieszenie, czy ma ABS, czy sam hamuje, czy też lata. Zamiast gadać, lepiej pytać, dać się wypowiedzieć, rozmawiać. 

2. Jeśli wasza partnerka mówi, to skupcie na niej uwagę! 
A to znaczy, żebyście nagle nie przestali jej słuchać, i na przykład nie sięgnęli po telefon żeby coś sprawdzić. Albo w jakiś inny sposób nie zaczęli przeszkadzać. 

3. Bądźcie rycerscy.
Tutaj nie ma twardych reguł. Z jednej strony kobiety chcą być traktowane na równi, ale z drugiej bardzo miło im, jeśli partner podniesie chusteczkę, czy odprowadzi pod sam dom upewniając się, że ich partnerka bezpiecznie dotarła. Tutaj trzeba wyczucia, bądźcie dżentelmenami, ale nie traktujcie dziewczyn jak bezradne dzieci.

4. Wykazujcie inicjatywę.
Kobiety lubią facetów którzy są pewni siebie. Więc zamiast mówić „sama wybierz”, „Ty zdecyduj”, lepiej samemu zaproponować dziewczynie kilka opcji do wyboru. Bo z drugiej strony rozkazywanie, albo upieranie się przy jednej opcji też nie jest dobre.

5. Bądźcie szczerzy.
Jeśli wiecie, że jednak to nie ta osoba której szukacie, i nic z tego nie będzie, to nie udawajcie, że jest inaczej. Po prostu powiedzcie, że to był miły wieczór i dobrze się bawiliście, zamiast wciskać kit, że zadzwonicie, choć wiecie już, że tego nie zrobicie.
Szkoda czyjegoś czasu.

No, to powodzenia!