Kinga Rusin  po raz kolejny postanowiła się zwierzyć Gali. W wywiadzie stwierdziła, że swój ostatni związek trzymała z daleka od mediów. Jednak teraz jak się już rozstała ze swoim mężczyzną postanowiła uchylić rąbek tajemnicy, i to właśnie sprawiło, że została Największą Materialistką w Polsce. Kinga bowiem przyznaje bez obciachu, że zrezygnowała z miłości, aby zająć się karierą i zarabianiem pieniędzy.

“Musiałam dokonać wyboru, czy mój wolny czas przeznaczyć na budowanie związku, czy może więcej go dać dorastającym córkom, a może do końca poświęcić go pracy - zaczyna Kinga. Podziwiam tych, którym się to udaje. Mnie było trudno. Straciłam głowę. W ostatnim roku na nowo odkryłam rzeczy, o których kompletnie zapomniałam. To były uniesienia na poziomie licealistki.
Przez kilka ostatnich miesięcy wielokrotnie stawałam przed dylematem, czy kierować się sercem, czy rozumem. I byłam rozdarta.
Brakowało mi harmonii. Próbowałam oderwać się od ziemi, ale nie mogłam. Miłość, namiętność wyzwala w nas inny sposób odbierania świata. Chcemy się zatracić, uwolnić od rzeczywistości, przestać myśleć racjonalnie. Ale jest też odpowiedzialność i to ona ściąga nas na ziemię. Rzeczywistość jest racjonalna i ważne decyzje musimy podejmować nie sercem, tylko rozumem.
Znam wiele kobiet, które świetnie sobie radzą same i nie są targane przez różne dylematy. Myślę, że najpierw trzeba być szczęśliwym ze sobą, by móc wejść w związek. Chciałabym przeżyć świadome i dojrzałe uczucie, mądre, nierozchwiane. Nie wiem jednak, czy jestem do tego zdolna.”
Jej wypowiedź mówi sama za siebie…

Druga miejsce zajmuje Małgorzata Teodorska, która jeździ ferrari wartym 700 tys. złotych tylko dla szpanu. Zatankowała tylko 27 litrów do baku o pojemności 95 litrów.  Mieć tak bogatego narzeczonego nie zawsze jest proste.

Trzecie miejsce zajmuje Marta Żmuda Trzebiatowska, która ciągnęła swojego narzeczonego gdzie tylko mogła. Za udział w “Tańcu z gwiazdami” obydwoje dostawali niezłą gażę. Na dodatek aktorka nie śpi po nocach bo martwi się o swoją karierę.

Czwarte miejsce zajmuje Katarzyna Cichopek. Bierze wszystko co jej dadzą i ta seria filmów DVD z tańcem….

Piąte miejsce to Natalia Kukulska. Jak to możliwie, że piosenkarka jej pokroju “sexi flexi” wystąpiła w tak “naturalnej” reklamie pasty do mycia zębów.