Kawiarnie sieciowe w Polsce w bardzo szybkim czasie zdobyły bardzo wielu wielbicieli. Osoby zafascynowane Seksem w wielkim mieście i kubkiem od Starbucks zapragnęły prowadzić podobny styl życia. Dlatego w Polsce w sieciowych kawiarniach możemy zobaczyć bardzo wiele młodych osób, które tak naprawdę idą do kawiarni nie ze względu na jakość kawy a na miejsce. Dlatego specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy ranking najbardziej lanserskich kawiarni, w których pokazanie się gwarantuje nam prestiż i lepsze samopoczucie. Na pierwszym miejscu nie wątpliwie króluje Starbucks. Ta amerykańska sieć chociaż dopiero podbija rynek polski wśród młodych osób jest bardzo popularna. W Starbucks nie chodzi o smak kawy ale o samo przebywanie i lans...

Na drugim miejscu uplasowała się Coffe Heaven. Już od kilku lat na rynku polskim. Zdobyła rzeszę wielbicieli którzy cenią to miejsce za względu na chilloutowy nastrój i nie najgorsza kawę.

Trzecie miejsce przypadło Wayne's Coffe. Wciąż mało popularna, ale elegancka. Niestety ale tylko Warszawiacy mogą poczuć wyjątkowy klimat tej kawiarni.

4 miejsce przypada Coffe Club. Ciekawa kawiarnia sieciowa, oferująca nie najgorsze napoje i kawy. Jednak dużo mniej lansiarska niż Starbucks czy Coffe Heaven.

5 miejsce przypada Empik Cafe. Jest to miejsce w którym możemy się spotkać ze znajomymi i poczytać gazety i książkowe hity Empiku. A Wam jaka kawiarnia najbardziej odpowiada? Jakie jest Wasze zdanie?