Lato już rozpoczęło się w pełni. Dlatego warto zastanowić się nad szybkim wyrobieniem sobie kondycji. Idealnym sportem, który w sposób przyjemny i miły pozwoli nam wrócić do wymarzonej formy jest jazda na rolkach. Dlatego warto zastanowić się nad zakupem właściwych rolek. To właśnie dzięki nim nasza jazda może okazać się prawdziwą przyjemnością. Dlatego zdecydowaliśmy się przygotować ranking ciekawych rolek, które nie tylko są świetnie do jazdy dla początkujących i średnio-zaawansowanych ale również ciekawie się prezentują pod względem wizualnym. 

Pierwsze miejsce przypadło Rollerblade Fusion X3 2010-transparentne. Są to świetnie rolki zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących użytkowników. Świetna jakość materiałów sprawi, że nie będą one nam służyły tylko jeden sezon, ale kilka. Idealnie nadają się do jazdy rekreacyjnej jak i nieco bardziej hardcorowej jazdy po mieście. Poza tym warto zwrócić uwagę na ich design. Dzięki zastosowaniu transparentnych materiałów są one jednymi z ciekawszych rolek na rynku. Cena wysoka ok. 589 złotych. 

Drugie miejsce przypada rolkom Powerslide SS 09 FSK Metro. Są one również przeznaczone dla początkujących i średnio-zaawansowanych użytkowników. Podobnie jak w przypadku poprzednich rolek świetnie nadają się do jazdy rekreacyjnej jak i do robienia różnych akrobacji. Dzięki specjalnej wkładce nasza noga jest odpowiednio dopasowana, dzięki czemu mamy jeszcze większą kontrolę nad jazdą. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to czerwono-czarna kolorystyka jest już trochę tendencyjna ale i tak wypadają nie najgorzej. Cena to około 600 złotych

Na trzecim miejscu uklasyfikowały się rolki Powerslide SS 09 Phuzion 3 B&W Pure( są dostępne też w czarnej kolorystyce dla mężczyzn). Są to rolki przeznaczone do jazdy fitness. Niestety ale jeżdżąc na nich nie porobimy żadnych fajnych akrobacji. Dużym plusem tych rolek jest białą kolorystyka oraz fakt, że mają wyjęmowanego buta. Dzięki temu unikniemy ciągłego przebierania obuwia. Cena to około 450 złotych. 

Rolki K2 SS 09 Andra Wmn zajmują czwarte miejsce. Są bardzo ładnie wykonane. Warto zwrócić szczególną uwagę na proste wzory, które dodają im ciekawego designu. Poza tym są to rolki typowe do jazdy fitness. Nie poszalejmy na nich skacząc ani jeżdżąc slalomem. Cena to ok. 450 złotych

Ostatnie miejsce przypadło jeszcze mało popularnym Skorpion Quadline URBAN LEGEND. Są to rolki, które bezpośrednio zakładamy na nasze sportowe obuwie. Możemy na nich wykonywać różnorodne akrobacje. Dla osób które jeździły na łyżworolkach na początku przejście na Quadline może okazać się nieco trudne. Cena to około 350 złotych. 

A Wam, które rolki najbardziej się podobają?