Nareszcie pogoda napawa nas optymizmem. Słońce sprawia, że od razu chce nam się żyć. W związku z tym warto zastanowić się nad zakupem naszego wymarzonego roweru. Powinien on być nie tylko praktyczny ale przede wszystkim designerski i trendy. W związku z tym redakcja trendu.pl zdecydowała się na opublikowanie naszym zdaniem najciekawszych rowerów dostępnych na rynku. Nie koniecznie w przystępnej cenie.

Na pierwszym miejscu zdecydowaliśmy się umiejscowić słynny rower Electra model Delivery. To co go charakteryzuje to przede wszystkim bardzo ciekawa linia oraz wysoka jakość wykonania. Jeżdżąc na tego typu rowerze mamy wrażenie jakbyśmy płynęli. Chociaż jest on przeznaczony dla mężczyzn to jednak kobiety spokojnie mogą na nim jeździć.

Drugie miejsce przypada Sparta Granny Country Tour. Jest to rower elegancki, który zarówno pasuje do młodej jak i dojrzałej kobiety. Dzięki dbałości o szczegóły zwraca naszą uwagę. Dzięki wiklinowemu koszykowi jest on idealny na pikniki.

Trzecie miejsce przypada Batavus Favoriet Deluxe. Jest to klasyka zarówno w designie jak i kolorystyce. Dzięki jedynej w swoim rodzaju ramie w stylu retro będziemy mieli wrażenie, że prowadzimy mercedesa wśród rowerów.

Gazelle Basic T0 zajęło czwarte miejsce. Dzięki ciekawej kolorystyce rower przykuje uwagę innych osób. Poza tym ładna jakość wykonania sprawia, że dwukołowiec zyskuje jeszcze na wartości.

Piąte miejsce przypadło Sparcie Vintage. Dzięki pastelowej kolorystyce jest ona gorącym, trendy dodatkiem do naszego wizerunku. Jest on wzorowany na starych rowerach prosto z Holandii. Jeżdżąc na nim będziemy mieli wrażenie, że jesteśmy posiadaczami czegoś wyjątkowego i bardzo modnego. A Wam który rower najbardziej się podoba?