W trzeciej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział ponad kilkudziesięciu Wystawców. Nowatorskie podejście i nietypowe rozwiązania ślubne charakteryzowały wystawiające się w Szarotce firmy z branży ślubnej.

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele.

Targi odbyły się w przestrzeni Szarotki mieszczącej się na terenie historycznego, ponad stuletniego Fortu Mokotów, którey organizatorzy UROCZYSTOŚCI - Agencja Teraz Powiesz TAK (www.terazpowiesztak.com) wybrała nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy. To już kolejna odsłona Targów, która miała miejsce w Szarotce.

Wystawcy zaprezentowali ofertę na najwyższym poziomie.

Firmy, które wzięły udział w drugiej odsłonie Targów to marki godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem może być asortyment nowopowstałej wypożyczalni akcesoriów ślubnych Cudny Stół, czy minimalistyczna papeteria Wedding Mark.

Podczas Targów swoje kolekcje zaprezentowały także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Le Brate, Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, Wasze obrączki, Pitti Style, Atelier Sukni ślubnych na Dolnej Vie de Chateau, Pracownia Cukiernicza Babie Lato czy Pałac Pacółtowo.

I tym razem nie zabrakło fotografów ślubnych. Wśród nich swoje prace po raz pierwszy zaprezentował duet Connected Dots Photography, odpowiedzialny za przygotowanie fotorelacji z UROCZYSTOŚCI. W Targach udział wzięło także Pełną Parą Studio.

Za dekoracje w Reducie odpowiadała Agencja Teraz Powiesz Tak – Organizator wydarzenia (https://www.facebook.com/terazpowiesztak/). Teraz Powiesz Tak zaprezentowało swoje najnowsze pomysły dekoracji ślubnych, a wśród nich konstrukcję  w postaci chmury gipsówki, która zawisła nad stołem udekorowanym w kolorach zieleni i bieli z wykorzystaniem dalii.

Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna RQL, biżuteria Bizoe, Inne Obrączki, papeteria La Dolce Wedding.

A kolejna zimowa odsłona UROCZYSTOŚCI już wkrótce. Śledźcie profil facebookowy Targów (https://www.facebook.com/targislubneuroczystosc/), by dowiedzieć, gdzie odbędzie się tym razem ta wyjątkowa UROCZYSTOŚĆ.