Kto by pomyślał, że okulary retro, przez które dzieci są wyśmiewane w liceum będą numer jeden modowym akcesorium? Wierzcie lub nie, ale tak zwane „kujonki” są jednym z najmodniejszych dodatków ostatnich miesięcy. Z „uncool” stały się bardzo „cool”. Jest to fajny i prosty sposób, aby dodać troszkę osobowości do twojego stroju. Zapomnijcie o spodniach rurkach i miętowym lakierze. To już powoli schodzi z okładek Vogue.
Gwiazdy rozpoczęły nowy trend na okulary, od których jeszcze niedawno uciekaliśmy. Lady Gaga, Pharrell Williams, Scarlet Johanson, Katy Perry, Jay – Z, Kanye West, a u nas w Polsce Doda zostali przyłapani na noszeniu własnych kujonek, w których pewnie są zerówki. Okulary noszą nie tylko osobowy z wadą wzroku, a wszyscy którzy chcą wyglądać modnie. Plastikowe, grube oprawki stały się nierozłącznym elementem wizerunku. Są one synonimem elegancji, stylu, a również osobowości.
Nosimy je do wszystkiego. Wyglądają bardzo dobrze do jeansów i t-shirta, jak również sukni czy garnituru. Soczewki są już passe, teraz okulary noszą wszyscy. Mamy nadzieję, że trend ten rozwinie się wśród naszych celebrytów. Brawa dla Dody za śledzenie nowinek modowych. Wśród ciekawych marek proponujemy wam Massada, Oliviera Goldsmitha oraz Linde Farrow.
Co wy sądzicie? Nosilibyście okulary jako modowy dodatek?