To na pewno  spodobają Wam się  wózki brytyjskiej marki Silver Cross.  Pierwszy wózek marki zaprojektował William Wilson  w 1877 roku, czyli ponad 100 lat temu. Dokładnie 20 lat później działała już fabryka wózków pod szyldem „Wytwórnia Silver Cross”. W latach 20-tych  ubiegłego wieku Silver Cross został głównym dostawcą wózków dziecięcych dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Znalazł swoje miejsce na dworze króla Jerzego VI i Królowej Matki.
Obecnie wózki Silver Cross można znaleźć na całym świecie w domach królów, gwiazd muzyki rockowej i filmu, a także na rozlicznych planach filmowych.
Wózki charakteryzują się stylem i elegancją. Model Balmoral jest ręcznie robiony w zawsze modnym stylu vintage. Łączy w sobie wysoką elegancję, imponujący królewski wygląd, a także najwyższą jakość wykonania zgodną z obecnymi standardami bezpieczeństwa.
Oryginalne podwozie zawieszone na skórzanych paskach, sprawia, że wózek przyjemnie szybuje i umila jazdę zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Stylowy wygląd podkreślony został przez duże zachodzące na siebie koła wyposażone w polerowane chromowane szprychy i miękkie opony oraz chromowany kosz na zakupy.
System hamujący na dwa koła jednocześnie uruchamiany jest za pomocą dźwigni.
Balmoral znajdziemy w czterech kolorach, różowym, czarnym, granatowym oraz beżowym.
Mimo że wózek kosztuje fortunę, ponieważ ceny zaczynają się od 6 000 złotych, to i tak wiele młodych rodziców jest gotowych wydać tę sumę.
Design wózków jest wprost zachwycający i jedyny w swoim rodzaju na światowym rynku.
Moda na ten rodzaj wózków nigdy się nie zmieni, tak jak klasyka i elegancja nie przemijają.
Tori Spelling, Nicole Richie, Jennifer Lopez oraz wiele innych gwiazd wybrali właśnie ten wózek.
Co wy sądzicie o nim?!